Laimīgas sievietes formula kopā ar Baibu Auziņu

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 17. februāris, 11:46:38
Laimīgas sievietes formula kopā ar Baibu Auziņu

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem Baiba Auziņa sniedz atlaidi 30% apmērā no standarta cenas individuālajām konsultācijām, mentorprogrammai ar Baibu Auziņu „Atmodini SEVI”, kā arī  ikmēneša maksai un VIP jeb mūža programmai.

Baiba Auziņa par sevi saka: ”Visatbilstošākā "birka", kas pasaka daudz vairāk kā tituli un grādi, ar ko sevi asociēju - esmu laimīga Sieviete. Strādāju kā izaugsmes trenere un esmu sertificēta NLP Neiro Lingvistiskās programmēšanas praktiķe. Mans talants ir iedvesmot sievietes, atrodot ceļu pie Sevis un atklāt viņu formulu, kas ved uz laimīgu un piepildītu dzīvi!”

Baiba Auziņa savā interneta vietnē par sevi raksta:

“Es turpinu pētīt faktorus kas un kāpēc ietekmē sievietes labsajūtu. Ar iegūto pieredzi es dalos savos projektos, jo saprotu, ka tikai praksē pārbaudīta teorija ļauj noticēt - Kā iespējams dzīvot tādu dzīvi, kādu vienmēr esam vēlējušās.

Daba mūs apveltījusi ar prātu, kas ir jaudīgs un smalks instruments, bet nav iedevusi instrukciju, kā šo unikālo sistēmu lietot. NLP ir zinātne, kas izstrādājusi instrukcijas cilvēka prāta grandiozo iespēju izmantošanai, lai mēs varētu piepildīt savus sapņus! Esmu iemīlējusi  šo zinātni, jo tā ir atslēga uz patiesi laimīgu un piepildītu dzīvi!”

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.laimigasieviete.com

20220217132618-12085.jpg