Latgales vēstniecība “GORS” aicina ģimenes uz pasākumiem Latgalē!

Autors: Godaģimene.lv, 2023. gada 25. maijs, 09:12:15
Latgales vēstniecība “GORS” aicina ģimenes uz pasākumiem Latgalē!

Dzi, ieklausies – te dzimst, te dzied, te dzirksteļo! Latgales vēstniecība GORS – vieta, kur vienkopus rada un vēsta Latgales stāstu

Jaunums!

EKSKURSIJA KONCERTZĀLĒ GORS

Latgales vēstniecība GORS ciemiņus laipni gaida arī tad, kad šeit nenotiek kultūras pasākumi. Ekskursijas laikā ir iespēja aplūkot galvenās GORA telpas, tai skaitā, Mazo un Lielo zāli, orķestra mēģinājumu un horeogrāfijas zāli, kā arī ielūkoties aizskatuvē, mākslinieku telpās, uzkāpt uz jumta terases un ļauties ūdens priekiem strūklakā līdzās Latgales vēstniecībai GORS.

Vasaras sezonā katru sestdienu apmeklētājus pulksten 12.00 Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs.

Ekskursija gida pavadībā maksā 2,00 € . Skolēniem, studentiem, senioriem, apliecības "Goda ģimene", pirmās un otrās grupas invalīdiem maksa par ekskursiju ir 1,50 € no katra.

Sīkākai informācijai par pieteikšanos zvanot +371 64633303 vai rakstot [email protected]

03.06.2023.  FREEDOM. DEJU STUDIJAS DYNAMIC HIT 15 GADU JUBILEJAS KONCERTS 

20230525142227-79680.jpg

DYNAMIC HIT ir viena no lielākajām deju studijām Latvijā, kurā šobrīd dejo vairāk nekā 180 dejotāji vecumā no 5-55 gadu vecumam. 4 pedagogu vadībā dejotāji apgūst dažādu deju stilu horeogrāfijas, piedalās starptautiskās deju sacensībās un iegūst godalgotas vietas. 15 gadu laikā ir izdejoti 12 atskaites koncerti, 8 no tiem Latgales vēstniecībā GORS.

DYNAMIC HIT vienmēr ir izcēlies ar saviem krāšņajiem skatuves tērpiem, emocijām un dinamiskajām dejām.

Skatītājiem būs iespēja izbaudīt 30 jaunākās horeogrāfijas:

Koncertā piedalās DYNAMIC HIT deju grupas:

Horeogrāfi:

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks:

17.06.2023.  BAROKA PĒRLES. KAMERMŪZIKAS KONCERTS

 20230525142322-15841.jpg

Pateicoties Ievas Salietes  izcilajai spēlei un oriģinālajām idejām, arī nerimstošajai zinātkārei un spējai aizraut, klavesīns Latvijas koncertdzīvē ieguvis jaunu elpu. Savulaik par izcilu darbu ansamblī ar Lielo mūzikas balvu novērtētā māksliniece šajā koncertprogrammā apvienojusies ar četriem labi zināmiem latviešu mūziķiem, kuru ikdienas gaitas aizrit dažādu kolektīvu sastāvos, – flautisti Maiju Zandbergu, fagotistu Jāni Semjonovu, vijolnieku Sandi Šteinbergu un kontrabasistu Oskaru Bokanovu. Viņu uzmanības lokā šoreiz ir baroka laikmeta skaņdarbi, kas vēl aizvien iedvesmo un saviļņo kā pašus mūziķus, tā arī klausītājus visā pasaulē. Līdz ar itālieša Džovanni Benedeto Plati saulaini virtuozo flautas sonāti skanēs renesanses melodijas iedvesmotās vācieša Filipa Frīdriha Bēdekera variācijas fagotam, angļu baroka skaņraža Henrija Eklsa kontrabasa tehnisko varēšanu izaicinošā sonāte un izslavētā multiinstrumentālista un ārkārtīgi ražīgā vācu baroka meistara Georga Filipa Tēlemaņa bezgalskaistām melodijām caurvītās kompozīcijas.

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks:

18.06.2023. TĒJAS AROMĀTS. INNER MONGOLIA ART THEATRE (ĶĪNA). MŪZIKAS, DEJU UN CIRKA IZRĀDE

 20230525142538-71897.jpg

“Inner Mongolia Art Theatre” ir Ķīnas Iekšējās Mongolijas Nacionālās mākslas teātra izcilāko izpildītāju, dziedātāju, dejotāju un instrumentālo mūziķu izlases turnejas ansamblis. Viena no viņu galvenajām misijām ir Ķīnas mongoļu kultūrai raksturīgu skatuves darbu atskaņošana un popularizēšana. Izrādē iekļauti gan pārsteidzošie mongoļu garo toņu un rīkles dziedāšanas demonstrējumi, gan tradicionālo instrumentu spēle, kā arī krāsainas un atlētiskas dejas mongoļu tērpos.

Programmu veido 14 ainas – katrā no tām tiks atklāta kāda mongoļu kultūrai raksturīga tautas dziesma, deja, kustību kopums, kas iedvesmojies no šai nomadu tautai raksturīgā dzīvesveida, rituāliem, dzīvniekiem (zirgi), fiziskās veiklības.

Ķīnas iekšējā Mongolija ir autonomais reģions Ķīnas ziemeļos, kas dibināts 1947. gadā. Tas aizņem 12 % no Ķīnas teritorijas, kas izmēru ziņā ir lielāks par Francijas un Vācijas teritorijām kopā.

 Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks:

Atlaide apliecības “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte”) īpašniekiem tiek piemērota arī iepērkoties “Biļešu Paradīze” www.bilesuparadize.lv, ievadot derīgas apliecības numuru.

 (LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašniekiem pirms tam lūgums pieteikties, zvanot pa tel.nr. +371 64633303).

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.latgalesgors.lv    

20230525142723-55447.jpg