LIEPA – vieta, kur aug profesionāļi!

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 12. septembris, 10:01:03
LIEPA – vieta, kur aug profesionāļi!

Mācību centrs LIEPA - akreditēta mācību iestāde, kas savu darbību uzsāka 2002. gadā. Šo gadu laikā pierādījusi sevi kā uzticamu sadarbības partneri darbā ar dažādu nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem, privātā un valsts sektorā.

Mācību centrs LIEPA - katrs klients mums ir svarīgs!

Mācību centrs LIEPA - pilna servisa pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina pakalpojumus darba aizsardzībā, ugunsdrošībā, personas datu aizsardzībā, kā arī strādājam, lai attīstītu jaunas darbības jomas. Lai padarītu mācīšanos ērtāku, ātrāku un drošāku, tiek piedāvātas apmācības e-vidē un tiešsaistes apmācības privātpersonām un uzņēmumiem!

Mācību centrs LIEPA - darba kvalitāti apliecina klientu ilgstošā sadarbība, savstarpēja uzticēšanās un profesionāla, kompetenta komanda. Uzņēmumam ir Labklājības ministrijas piešķirts kompetentās institūcijas darba aizsardzībā statuss, kā arī ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kura atbilst ISO 9001:2015 standarta prasībām.

Uzrādot apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) ar atlaidi varēs apgūt šādus pieaugušo neformālās izglītības kursus:

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.

Informācija:

Uz tikšanos mācību centrā LIEPA!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.mcliepa.lvwww.liepamaca.lv 

20220912150142-24807.jpg