Liepājas Simfoniskais orķestris iesaistās programmā ar lielisku piedāvājumu

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Atlaide 50% apmērā uz visiem Liepājas Simfoniskā orķestra koncertiem. Atlaide tiek piemērota, uzrādot derīgu 3+ Ģimenes karti.

Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) ir vecākais orķestris Baltijas valstīs. Latvijā tas aizvien ir vienīgais profesionālais orķestris ārpus galvaspilsētas. LSO īpašā uzmanības lokā ir Latvijas komponistu mūzika un Latvijas skaņražu daiļrades veicināšana un popularizēšana; orķestris piedalās gan pirmatskaņojumos, gan pasūtina jaundarbus, par ko arī saņemts ne mazums balvu. 

Pēdējo sezonu laikā publikas un speciālistu vērtējumam nodoti visi LSO ierosinātā monumentālā 12 Liepājas koncertu cikla skaņdarbi. LSO saņēmis arī vairākas Latvijas Lielās mūzikas balvas un sešas reizes kļuvis par Latvijas mūzikas gada balvas ieguvēju. Orķestris saņēmis arī citas zīmīgas balvas.

2015.gada 6. un 7.novembrī LSO ar svinīgiem atklāšanas koncertiem ieskandināja savu jauno mājvietu - koncertzāli "Lielais dzintars". LSO Latvijas simtgades simfoniju ciklā līdz šim atskaņotas tādu latviešu komponistu kā Riharda Dubras, Imanta Kalniņa, Andra Vecumnieka un Jāņa Lūsēna simfonijas.

Vairāk informācija mājas lapā: www.lso.lv

20190829114722-82128.jpg