Līvānu ķiploks – ar mīlestību no Līvāniem!

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 20. septembris, 09:01:17
Līvānu ķiploks – ar mīlestību no Līvāniem!

Nebaidoties un uzdrīkstoties, 2017. gadā aizsākās Līvānu ķiploka stāsts.

20220920120422-74230.jpg

Kā aizsākās Līvānu ķiploks: “Savu uzņēmumu SIA “Revima” Viola un Māris nodibināja 2015. gadā un vecākiem piederošo zemi apstādīja ar kārkliem. No kārkliem sāka pīt groziņus un pārdot tos gadatirgos. Reizē līdzi “paķēra” kādu piemājas saimniecībā izaudzētu dārzeni. 2016. gadā pushektārs zemes tika apstādīts ar ķiplokiem. 2017. gadā nolēmām uzsākt mājražošanu.”

Līvānu ķiploks pārdot bioloģiski audzētus ķiplokus un ražotos produktus, kas pilni ar vitamīniem un ģimenes ieguldīto mīlestību darbā.

Motivācija darbam nav izstāstāma – tā vairāk ir tāds kā dzinējspēks, kas dzen darīt un neapstāties. Tā ir kā vērtības nezaudēšana un kaut kā sava noturēšana. Tā arī ir atdeve ko saņemam, par savu darbu.

Internetveikalā www.livanukiploks.lv var atrast ražotos produktus no ķiplokiem gan "Zaļās pastas", gan Zelta kolekciju "Dubnas pērle", gan jauno "Meža kolekciju", gan Asumiņus, gan kaltējumus, gan kaut ko saldāku. Tajos Jūs atradīsiet vitamīnus, kas stiprinās un papildinās ikviena maltīti.

 

Līvānu ķiploks piemēro atlaides īpašām ģimenēm iegādāties garšīgas ēdiena piedevas, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte) vai LT, vai EST ģimenes karti.

Goda ģimenes apliecības īpašniekiem īpaša atlaide:

 Veicot maksājumu interneta vietnē: www.livanukiploks.lv, lai saņemtu atlaidi jāievada (tam paredzētā ailē pēc pirkuma veicēja datu ievadīšanas) promo kods: GODAGIMENE.

 Veicot maksājumu interneta vietnē: www.livanukiploks.lvai saņemtu atlaidi jāievada (tam paredzētā ailē pēc pirkuma veicēja datu ievadīšanas) promo kods: GODAGIMENE15.

Atlaides nesummējas ar citām Līvānu ķiploka sniegtajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.livanukiploks.lv

20220920120158-39465.jpg