Maģiskie “ZIEMASSVĒTKU PUTEKĻI” – atjaunotajā Rīgas cirkā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Rīgas cirks turpina sadarboties ar Goda ģimenēm!

Jau šogad Rīgas cirks gaidīs jūs uz ģimenisku ziemas pasākumu – izrādi - eglīti “Ziemassvētku putekļi”.

Rīgas cirka arēnā satiksies cirks, teātris un vienradzis Ziemradzis, kam vajadzēs mūsu visu palīdzību, lai atrastu maģiskos Ziemassvētku brīnumputekļus.

Izrādes paredzētas decembrī un janvārī.

  •  Turklāt šī ir arī unikāla iespēja pirmajiem ieraudzīt pārmaiņas piedzīvojušo cirka ēku!

PAR IZRĀDI:

Kā ierasts, ziemas saulgriežos cirks kļūst par mājvietu ne vien visdažādākajiem brīnumiem, bet arī Ziemassvētku vecīša palīgu komandai. Cirks uz dažām dienām ir pārvērties par dāvanu, triku un joku laboratoriju, kuru apdzīvo darbīgie cirka rūķi un viņu draugi. Jaunā cirka iemītnieki ir noilgojušies satikt savus skatītājus, un viss ir uzposts svētkiem: iedegšanu gaida izgreznotā eglīte, no arēnas jumta karājas pilošas burvju lāstekas, vecajos staļļos čaklie rūķi gatavo dāvanas, bet garos cirka gaiteņus piepilda piparkūku un karstā dzēriena smarža.

Tomēr cirka iemītnieki ir noraizējušies: Ziemassvētki nevar sākties, jo plašajā cirka ēkā apmaldījies Ziemassvētku vecīša uzticamais vienradzis Ziemradzis, pie kura glabājas noslēpumainie Ziemassvētku putekļi. Lai atrastu Ziemradzi un izglābtu Ziemassvētku brīnumu, pie darba jāķeras ne vien Rīgas cirka rūķiem, bet arī mazajiem un lielajiem cirka apmeklētājiem.

Pēc gandrīz desmit gadu pārtraukuma Rīgas cirka arēnā atjaunota Ziemassvētku eglītes tradīcija. Šoreiz mazos skatītājus arēnā sagaidīs gan cirka, gan teātra mākslinieki, lai, pārvarot miermīlīgas briesmas un jautrus izaicinājumus, kopīgi meklētu pazudušo Ziemradzi un atklātu Ziemassvētku putekļu noslēpumu. Kopā ar Rīgas cirka iemītniekiem eglītes skatītāji atvērtas un siltas izrādes formā tiks aicināti ne vien vērot mākslinieku priekšnesumus, bet arī iepazīt atjaunoto, burvestību pilno cirka ēku, piedalīties rūķu darbnīcās un pašiem izmēģināt spēkus vairākās cirka disciplīnās.

  • Ieteicamais vecums: bez vecuma ierobežojuma
  • Kur: Rīgas cirkā (Merķeļa ielā 4)
  • Biļete vajadzīga, sākot no 3 gadu vecuma (Ziemassvētku vecīša pārsteigums – tikai bērnu biļešu īpašniekiem).
  • Ideja un tās īstenojums:
  • Izrādē piedalās: Rīgas cirka mākslinieki un teātra trupa KVADRIFRONS

 20221031113106-59710.jpg

Biļetes: https://cirks.lv/jaunumi/ziemassvetku-izrades-cirka/

  • Ja esi derīgas Latvijas Goda ģimene apliecības vai LT, vai EST ģimenes kartes īpašnieks, tad tāpat kā uz citām Rīgas cirka izrādēm, arī uz šo izrādi ir spēkā 15% atlaižu kods CIRKSGODAGIMENEM, kas jāievada atlaižu koda lauciņā, iegādājoties biļetes (tālāk jāizvēlas vajadzīgais biļešu veids un skaits un jāliek grozā).

Tiekamies izrādēs atjaunotajā Rīgas cirka mājā!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.cirks.lv  

20221031113702-15300.jpg