Veikals MAGMA pievienojas programmai

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Atlaide 20% apmērā visiem SIA "MAGMA" ražotajiem jaucējkrāniem un dušas elementiem "MAGMA", iegādājoties preci veikalā-salonā "MAGMA" Katrīnas dambī 18a, Rīgā. Atlaide tiek piemērota, uzrādot derīgu 3+ Ģimenes karti.

SIA "MAGMA" ir dibināta 1996.gadā un ir 100% latviešu uzņēmums, kas no neliela ģimenes uzņēmuma ir izaugusi par stabilu, drošu un dinamisku uzņēmumu Latvijā. MAGMA ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kurš uz vietas komplektē jaucējkrānus un dušas no pasaules atzītu santehnikas ražotāju elementiem, tā izstrādājot savu dizainu un radot jau 10 Magma jaucējkrānu sērijas!

Uzņēmums aktīvi iesaistās un atbalsta ūdens ekonomijas jautājumu risināšanā, kas izpaužas gan Magma jaucējkrānos uzstādot augstas klases ūdens plūsmu ekonomējošos aerātorus, gan rūpīgi testējot pašus jaucējkrānus, lai nepieļautu ūdens sūkšanos vai pilēšanu no tiem, gan informējot klientus par santehnikas profilaksi ūdens noplūdes novēršanai, kā arī salona MAGMA darbinieki noteikti iesaka ūdens ekonomiskākās santehnikas iekārtas vannasistabām un virtuvei.

Vairāk informācija mājas lapā: www.magma.lv

20190828133626-74437.jpg