Māmiņdienas akcija no Eleganto kleitu nomas

Autors: Godaģimene.lv, 2021. gada 19. aprīlis, 08:34:02
Māmiņdienas akcija no Eleganto kleitu nomas

Būt mammai - pirmkārt - tā ir milzīga Dieva dāvana un ... tālāk katra māmiņa šajos daudzpunktos ieliks savas īpašās sajūtas ko viņa izjūt ikdienā esot kopā ar saviem bērniem un viņu īpašajos dzīves mirkļos.

Esmu Baiba Auziņa, Elegantu kleitu nomas idejas autore un arī 3 brīnišķīgu bērnu māmiņa.
Māmiņdiena man vienmēr ir bijusi emocionāla diena un sirsniņa pukst straujāk. Laikā, kad bērnudārzā varēja rīkot koncertus, vienmēr plūda prieka asaras. Es ticu, ka arī Jums šī diena atšķiras no parastas svētdienas. Iespējams tā ir Jūsu ģimenes fotosesijas diena?!

Tāpēc, gaidot Mātes dienu, Jums mīļās māmiņas, īpašs piedāvājums: -40% atlaide jebkurai nomas kleitai, kas tiek iznomāta laikā no 3.maija - 9.maijam ieskaitot.
+ dāvanā 1 mēneša bezmaksas abonoments FaceBook slēgā grupā  "Jaudīgai iedvesmai ceļā uz sevis labāko versiju", kas domāta sievietēm, kas vēlas dzīvot piepildītu un laimīgu dzīvi.  https://www.facebook.com/groups/173280947648529/. Dāvanas vērtība 34 Eur
Rezervācija ir jāveic iepriekš zvanot 29378355 vai Elegantukleitunoma.lv - rezervēt (mozello.lv)

*Rezervācijas brīdī jāveic pilna summa par izvēlētā tērpa nomu un tā nav atceļama. Pievienošana grupai notiek brīdī, kad veikta rezervācijas apmaksa.

Mīļās māmiņas, baudīsim šo dienu katra atsevišķi un visas kopā! Es būšu ļoti pateicīga, ja izvēlēsieties šo dienu atzīmēt vienā no 70 pieejamiem tērpiem un sajust īpašas emocijas, ko spēj radīt ikviens no mūsu piedāvātājiem tērpiem.

20210419082844-29372.jpg