Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra piedāvājums 2023.gada martam!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ir vecākais krievu dramatiskais teātris aiz Krievijas robežām – tas dibināts 1883. gadā. Teātra repertuārā ir gan krievu, gan pasaules klasika, kā arī jauno dramaturgu darbi.

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašnieki ar 30% atlaidi Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī varēs noskatīties trīs skaistas izrādes:

08.03.2023. plkst. 19.00 "Veronikas Plotņikovas dumpis "Par spīti""

PAR IZRĀDI:

Iestudējums ir izaicinoša, ironiska un liriska izrāde-koncerts. Programmā skanēs dažādu žanru muzikālie hiti un mūsdienu autoru dzejoļi, kas vienoti kopējā noskaņojumā – gatavībā dzīvot, mīlēt, priecāties un radīt par spīti apstākļiem, vai tā būtu pandēmija, banāla nepaveikšanās, slikts garastāvoklis vai personiska neveiksme. Slavenu darbu negaidīts traktējums un līdz šim ne tik zināmi, taču spilgti sacerējumi ļaus ielūkoties ne tikai autoru iekšējā pasaulē, bet arī katram savējā.

Plašāk: https://bit.ly/3Yc1ngy 

17.03.2023. plkst. 19.00 "Grenholma metode"

PAR IZRĀDI:

Korporatīva intriga.

Četriem pretendentiem uz brīvu galvenā menedžera vietu korporācijā ar pasaules vārdu nākas tikt galā ar uzdevumiem, ko tiem izvirza neredzami eksaminētāji...

Plašāk: https://bit.ly/3DxPCJl 

19.03.2023. plkst. 17.00 "Mazais princis"

PAR IZRĀDI:

Pasaka–līdzība. 

Tuksnesī avarējis lidotājs satiek puiku no citas planētas.

Plašāk: https://bit.ly/3wL6Cbl 

Iegādāties biļetes uz šīm izrādēm ar 30 % atlaidi iespējams, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”).

Informācija par Čehova teātra piedāvājumu Latvijas Goda ģimenēm vienmēr pieejama arī šeit: https://www.mct.lv/lv/meklesana?query=Goda 

Uz tikšanos skatītāju zālēs!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.mct.lv

20230207103556-35688.jpg