Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra piedāvājums novembrim un decembrim!

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 1. novembris, 09:07:42
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra piedāvājums novembrim un decembrim!

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris ir vecākais krievu dramatiskais teātris aiz Krievijas robežām – tas dibināts 1883. gadā. Teātra repertuārā ir gan krievu, gan pasaules klasika, kā arī jauno dramaturgu darbi.

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašnieki ar 30% atlaidi Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī varēs noskatīties trīs skaistas izrādes.

Korporatīva intriga

Četriem pretendentiem uz brīvu galvenā menedžera vietu korporācijā ar pasaules vārdu nākas tikt galā ar uzdevumiem, ko tiem izvirza neredzami eksaminētāji...

Plašāk: https://bit.ly/3sFmABX 

Absurdi komiska traģēdija. Kliedziens divos cēlienos.

Plašāk: https://bit.ly/3fgpmdR 

20221101160832-71007.jpg

Svētku gaidīšana allaž ir patīkama – var pasapņot, iztēlojoties, kādi būs šie svētki, iegrimt patīkamās atmiņās par siltām tradīcijām un mīļu satikšanos, vai arī var ievēlēties sev īpašu dāvanu. Savukārt izlidošanas laika gaidīšana, kad reiss uz nenoteiktu laiku aizkavējies laikapstākļu dēļ, nez kāpēc nemaz nav tik iedvesmojoša.

Kas gan var atgadīties, ja vienlaikus gaidi gan reisu, gan svētkus? Protams, visādi pārsteigumi un nejaušības! Un vēl – brīnumi, tādi, kas notiek tikai Ziemassvētku naktī. Piemēram, pasažieri, piloti un apkalpes darbinieki, sniega vētras dēļ iestrēguši lidostā pašā Ziemassvētku priekšvakarā, pēkšņi... sāk dziedāt – viņi dzied visīstākās Ziemassvētku–Jaungada dziesmas, kuras mēs visi zinām un mīlam.

Lūdzam iekāpt pasažierus, kuri lido ar reisu 2019–2020!

Plašāk: https://bit.ly/3FwEn5Q 


Iegādāties biļetes uz šīm izrādēm ar 30 % atlaidi iespējams, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”). Biļetes iespējams iegādāties gan teātra kasē, gan internetā www.bilesuserviss.lv.

Biļetes iespējams iegādāties gan teātra kasē, gan internetā www.bilesuserviss.lv. Informācija par Čehova teātra piedāvājumu Latvijas Goda ģimenēm vienmēr pieejama arī šeit: https://www.mct.lv/lv/aktualitates/zinas

Uz tikšanos skatītāju zālēs!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.mct.lv

20221101160753-44356.jpg