Možums un veselība - fitnesa nodarbības ar 10% atlaidi abonementiem

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Sievietes ir pelnījušas vairāk kā tikai fitnesa nodarbības

 

Lady Fitness tīkla klubos ar "3+ Ģimenes karti" tiek piešķirta atlaide 10% apmērā pilna laika abonementiem 4, 8 vai 12 reizēm.

Piešķirto atlaidi var izmantot visos Lady Fitness tīkla klubos Rīgā:

  • Centrā - Brīvības ielā 49/53,
  • Pļavniekos - A.Deglava ielā 110,
  • Purvciemā - Stirnu ielā 31

LADY FITNESS īpašais projekts  garantē personīga trenera uzmanību katrai sievietei visas nodarbības garumā. Jaunums - cardio zona, kas ir īpaši aktuāla pilsētas centrā, kur nav iespējas izbaudīt skriešanu svaigā gaisā. Klubā ir plašas un modernas zāles ar mūsu paudzes jaunāko inventāru. Tiek piedāvātas daudzveidīgas fitnesa programmas jebkurai izvēlei un gaumei, ar dažādu slodzi un jebkuram fiziskās sagatavotības līmenim.

Spilgts un moderns interjers, kas izstrādāts kopā ar dizaineriem un speciālistiem ievērojot krāsu iedarbību, dos uzmundrinājumu pēc saspringtas darbadienas un uzlabos garastāvokli jebkurā gadalaikā. Nodarbības ar fizeoterapeitu, programmas grūtniecēm, treniņi bērniem ļaus meitenēm un dāmām viegli pievienoties skaistuma un veselības pasaulei.

LADY FITNESS sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām, tapēc ar apdrošināšanas polisi, jūs varat ietaupīt naudu.

Treniņi sievietēm - tā ir vesela harmoniju programma, kas pilnveido ķermeni un palīdz sasniegt emocionālo līdzsvaru. Sievietes ir pelnījušas vairāk, kā vienkārsi fitnesa nodarbības. LADY FITNESS klubos jūs gaida sarunas un atbalsts, kā arī masiera pakalpojumi, teipings, vakuuma trenežieri, sauna, solārijs. 

Māmiņām ir brīnišķīgs jaunums - visos klubos ir atvērti bērnu stūrīši, kur Jūsu mazulis varēs spēlēties jūsu prombrūtnes laikā.

Informācijai - piedāvājums Draudzenēm attiecas tikai uz pirmajiem abonementiem un atlaide 30% tiek piemērota abiem abonementiem

  • saņemot atlaidi 30% -  draudzenei 0% vai otrādi;
  • saņemot atlaidi 20% - draudzenei 10% vai otrādi;
  • saņemot atlaidi 15% - draudzenei 15%.

Lady Fitness - Mūsdienīgs klubs, stilīgām sievietēm!