Programmai pievienojies dabīgās kosmētikas zīmols MARUSHA

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Zīmola MARUSHA dabīgās kosmētikas produktu klāstā ir matus un matu saknes barojoši un nostiprinoši cietie šampūni un kondicionieri ar Latvijas kadiķa ogām. Tie samazina matu izkrišanu, veicina matu augšanu, dod matiem kuplumu, spīdumu un kopumā veselīgu izskatu. Produktu klāstā ir arī ādu attīrošas un mīkstinošas dabīgās ziepes un ādu barojošas kliņģerītes cietie losjoni, kas paredzēti sasprēgājušai un sausai ādai uz lūpām, rokām un pārējām ķermeņa daļām. Produktos ir bagātīgi pievienoti Latvijas augi un no tiem gatavoti macerāti, kā arī Ājurvēdas augi un dabīgie māli, kas rada jūtamas pozitīvas pārmaiņas jau pēc pirmās lietošanas reizes.

Produktus radījusi un testējusi zīmola dibinātāja un vadītāja Marita Āboltiņa, kas ir arī sertificēta matu un ķermeņa dabīgās kosmētikas formulu izstrādātāja. Produkti tiek gatavoti ar rokām mazās sērijās, tādēļ katrs no tiem ir gatavots ar mīlestību un labākā vēlējumiem!

Mūsu produkti ir cilvēka veselībai un apkārtējai videi draudzīgi. Kosmētikas sastāvā nav nekā lieka, piemēram, kaitīgie parabēni, konservanti, sintētiskās krāsvielas un smaržvielas. Tāpat arī produktu iepakojums ir minimāls, praktisks un pievilcīgs. Šobrīd tos ir iespējams iegādāties īpašā svētku iesaiņojumā.

Katrs no mums ir īpašs un skaists dabas brīnums. Un tādi ir arī MARUSHA produkti, ko radām Jums!

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem SIA “EiroBaltik” zīmola MARUSHA izplatītājs piedāvā:

  • atlaidi 15% apmērā Latvijas dabīgās kosmētikas zīmola MARUSHA produkcijai, iepērkoties tiešajā tirdzniecībā (gadatirgi, tirgi), uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”);

  • atlaidi 15% apmērā Latvijas dabīgās kosmētikas zīmola MARUSHA produkcijai, iepērkoties zīmola internetveikalā www.marusha.lv, nosūtot derīgās apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) numuru uz e-pastu: [email protected]

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.marusha.lv

20211207123442-41464.jpg