Restorāns! Delizia - no itāļu valodas: garšīgi!

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 20. aprīlis, 06:00:00
Restorāns! Delizia -  no itāļu valodas: garšīgi!

Ģimenes restorāns “Delizia” - paši ar savām receptēm un pieeju. Kocēnu pagasta uzņēmējs MĀRCIS KALNIŅŠ, izvēloties pašmācības ceļā apgūt pavārmākslas un viesmīlības pieredzi, pakāpeniski un mērķtiecīgi dzīves skolā  ir gājis uz savu uzņēmumu. Nu viņam kopā ar sievu GINTU ir pašiem savs restorāns Valmieras centrā un plaša āra terase Kocēnos pie gleznainās promenādes.

Mārcis Kalniņš par ģimeni: “Ģimenei ir ļoti liela nozīme mūsu dzīvē, tādēļ arī, veidojot savu restorānu, par primāro tam izvirzījām tieši ģimeniskumu un māju sajūtu.”

Mārcis Kalniņš par restorānu: “Esam komforta ēdienu restorāns, kas nozīmē, ka gatavojam un pasniedzam visiem saprotamus un kvalitatīvus ēdienus, taču restorānu stilā. Porcijas ir lielas, tādēļ, lai iegūtu sātu nav jāpasūtas vairāku kārtu ēdieni. Visam, ko piedāvājam ir liela pievienotā vērtība. Sākot jau ar pašu izveidotām, praksē pārbaudītām receptēm un beidzot ar gatavošanas tehnoloģiju. Piemēram, ēdienkartē populārākās cūkgaļas ribiņas top ... diennakti, jo it viss- marinēšana, sapakošana, nogatavināšana, izpakošana, cepšana un apsmērēšana ar īpašajām pašu gatavotajām mērcēm ir darbietilpīgs process. Un ēdāji to novērtē! Tāpat, kā katru dienu pašu cepto sēklu maizi, ko par brīvu kopā ar sviestu vai kaņepēm piedāvājam pie ēdieniem un arī to, ka maizi tāpat kā pašu ceptās kūkas ir iespējams gan pasūtīt, gan iegādāties arī līdzi nešanai. Kopš uzņēmējdarbības pirmās dienas populārākā no visām ir gulaša zupa, ko ēdāji pasūta kā restorānā, tā arī laukā lielā katlā vārītu. Klienti slavē buljonu, ko vienmēr vārām paši. Mums joprojām patīk improvizēt, tādēļ arī desertos bez ierastajām siera un snikeru kūkām parādās jaunumi, kāda pašlaik ir iebiezinātā piena kūka.

Mārcis Kalniņš par sadarbību: “Esam atvērti abpusēji izdevīgai sadarbībai ar vietējo produktu ražotājiem no vietējām ģimenes saimniecībām un mājražošanas uzņēmumiem. Mums jau ir kontakti ar Smiltenes, Kocēnu un vairākiem Valmieras pārtikas ražotājiem. Mums ir svarīga šī pazīšanās un uzticēšanās, un tikai tā mēs restorāna apmeklētājiem varam izstāstīt arī katra konkrētā ēdiena vai dzēriena stāstu. Pat tepat Valmierā “Čaklajās bitēs” gatavotajām dabīgās ādas kārbiņām, kurās ieliekam un ēdājiem pasniedzam čekus, ir savs īpašais stāsts! Tikai tā visiem kopā veidojas mūsu restorāna ģimeniskums un mājīguma aura.”

Delizia restorāns atrodas Valmierā, Kārļa Baumaņa ielā 9, pilsētas centrā, tuvu Jums, kad esat pilsētā, kārtojot savus ikdienas darbus vai vienkārši baudot brīvdienas.

Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekiem īpaša atlaide 15% apmērā no pamatcenas restorāna “Delizia” ēdienkartei, izņemot alkoholiskos dzērienus, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”).

Atlaides nesummējas ar citām restorāna “Delizia” sniegtajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: http://delizia.mozello.lv/

20220419140459-82711.jpg