Slidot var arī vasarā - Ventspils Ledus halles slidotavā!

Autors: Godaģimene.lv, 2022. gada 8. augusts, 11:39:45
Slidot var arī vasarā - Ventspils Ledus halles slidotavā!

2000. gadā Ventspils pilsētā tika uzbūvēta Ledus halle, kur ikdienā var nodarboties ar:

2013.gadā Ledus hallē veikti rekonstrukcijas darbi - no 29m uz 30m platumu palielināts ledus laukums, un tagad tas atbilst starptautiskām šorttreka sacensību rīkošanas prasībām.

Ledus arēnas kopējā platība ir 1970 m2 un tajā ir tribīnes ar 942 skatītāju vietām, kā arī ģērbtuves, ko vienlaikus var izmantot 240 personas.

Ledus halle ir iecienīta sporta un atpūtas vieta gan pilsētnieku vidū, gan regulāri šeit trenējas jaunie daiļslidotāji un hokejisti ne tikai no citām Latvijas pilsētām, bet arī no Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Zviedrijas un citām valstīm.

Ikdienā Ledus halles publiskā slidotava noteiktos laikos ir brīvi pieejama ikvienam interesentam. Apmeklētāji var doties slidot gan ar savām slidām, gan tās iznomāt. Tiek piedāvāta arī publiskā slidošana ar hokeju vai disko gaismām.

 Informāciju par publiskās slidotavas darba laikiem jāskatās interneta vietnē:  https://www.ocventspils.lv/jaunumi/slidotava

Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus halles slidotava Tevi gaida - Ventspilī Sporta ielā 7/9!

Goda ģimenes apliecības īpašniekiem īpaša atlaide:

Atlaidi piemēro, pirms apmeklējuma iegādājoties ieejas biļeti, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte) vai LT, vai EST ģimenes karti.

Atlaides nesummējas ar citām Olimpiskā centra “Ventspils”  sniegtajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.ocventspils.lv/kompleksi/ledus-halle

20220808144009-63729.jpg