SUPER JAUNUMS - Vasaras atlaide ģimenēm "AHHAA" zinātnes centrā Tartu, Igaunijā

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

No 1.jūnija līdz 31.augustam apmeklējot "AHHAA" zinātnes centru un uzrādot derīgu 3+ Ģimenes karti, saņemsiet ģimenes ieejas karti ar 15% atlaidi!

"AHHAA" zinātnes centrs - Baltijā vērienīgākais izglītojošais zinātnes centrs. Tā ekspozīcijas paredzētas visu vecumu zinātkāriem prātiem - gan ģimenēm ar maziem bērniem, gan skolēniem, studentiem un senioriem. Vairāk nekā 170 "AHHAA" eksponātu ir pieejami ne tikai apskatei, bet tos iespējams arī aptaustīt un izmēģināt.

Divreiz gadā "AHHAA" zinātnes centrā tiek atklāta jauna tematiskā izstāde, un šovasar zinātnes centrs aicina apmeklētājus doties kosmosa izpētes ceļojumā jaunajā izstādē "Ahhaa, skrējiens kosmosā!" Tajā var apskatīt dažādus raķešu modeļus, īstu "Sputnik" mākslīgo pavadoni, kas lidojis Zemes orbītā, kosmonautu skafandrus, kā arī citus aizraujošus kosmosa zinātnes eksponātus. Tāpat centra apmeklētāji ir aicināti noskatīties zinātnes teātri, piedalīties radošajās darbnīcās un planetārija seansos, kas ir pieejami arī latviešu valodā.

Vairāk informācijas mājas lapā: http://www.ahhaa.ee/

20190531154907-86951.jpg