VIZIUM – zinātnes centrs visai ģimenei!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Ventspilī ir atvērts jauns unikāls zinātnes centrs “VIZIUM”, kurā ar vairāk nekā 80 interaktīviem un izglītojošiem eksponātiem septiņās tehnoloģijām un dabaszinātnēm veltītajās galerijās var iepazīt STEM pasauli.

VIZIUM:

  • lieliski piemērota vieta brīvā laika pavadīšanai visai ģimenei;
  • piedzīvojumiem bagāts skolēnu ekskursiju galamērķis, kurā kopā iegūt gan jaunas zināšanas, gan neaizmirstamas emocijas visa gada garumā!

VIZIUM apmeklētājiem ir iespēja nokļūt nākotnes pilsētā, kur ar tehnoloģiju palīdzību ikviens varēs izaicināt sevi un pārbaudīt gan savus spēkus un fizisko izturību, gan zināšanas ģeogrāfijā un pasaules vēsturē, kā arī uzzināt par Latvijas dabu, cilvēka emocijām un ķermeni.

VIZIUM eksponāti ļaus apmeklētājiem iejusties futbolista, šāvēja un snovbordista lomā, izjust zemestrīces spēku, izkļūt no virtuāla labirinta, pielaikot virtuālos tautu tērpus, izbraukt pa amerikāņu kalniņiem un ne tikai!

Zinātnes centrā ir padomāts arī par mazākajiem apmeklētājiem, šeit pirmsskolas vecuma bērniem ir iespēja kārtīgi parotaļāties ūdens piedzīvojumu pasaules atrakcijā, spēlēt vienu no bērnības rotaļu klasikām - veikalu, un iejusties mazo būvnieku lomā!

Pēc aktīvas rosības eksponātu zālē, zinātnes centra apmeklētājiem ir iespēja ieturēt arī gardu maltīti zinātnes centra kafejnīcā un uzkāpt uz 30 metru augstās VIZIUM skatu platformas, no kuras paveras iespaidīga Ventspils ainava.

Informācija par biļešu iegādi pieejama:

  • biļešu kasē,
  • zvanot pa tālr. +371 66776633,
  • rakstot e-pastu [email protected],
  • mājaslapā www.vizium.lv,
  • aktualitātēm var sekot arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok @viziumventspils.

Uz tikšanos Ventspils zinātnes centrā VIZIUM!

20220622132531-97380.jpg

Goda ģimenes apliecības īpašniekiem īpaša atlaide 10% apmērā no jebkuras biļetes cenas Zinātnes centra “VIZIUM” apmeklējumam.

Atlaidi piemēro, pirms apmeklējuma iegādājoties ieejas biļeti, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte) vai LT, vai EST ģimenes karti. Atlaides nesummējas.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.vizium.lv

20220622132448-29298.jpg