ATVERAM JAUNU RUBRIKU - Daudzbērnu ģimeņu biedrības!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lai godaģimene.lv varētu strādāt vēl efektīvāk, informējot jūs par aktuālo vecākiem, par aktuālo daudzbērnu ģimenēm Latvijā un daudz ko citu, aicinām ieskatīties mūsu jaunajā rubrikā "Daudzbērnu ģimeņu biedrības". Papildināt rubriku var ikviens no jums - aicinātas dalīties informācijā par daudzbērnu ģimeņu biedrībām ir gan pašvaldības, gan arī vecāki, kas zin, kur meklēt informāciju par biedrībām, kādas ir biedrību aktualitātes, jaunākie notikumi, ziņas.

Zinam, ka Latvijā ir daudz biedrību vecākiem, vēlamies par to pastāstīt arī jums, tāpēc papildināsim portāla saturu ar informāciju par daudzbērnu ģimeņu biedrībām visā Latvijā, ne tikai lielākajās pilsētās.

Aicinām ikvienu pašvaldību pastāstīt par savām daudzbērnu ģimeņu biedrībām, atsūtot mums arī kontaktus, pa kuriem ar konkrēto biedrību var sazināties. Un aicinām arī pašas daudzbērnu ģimeņu biedrības aktīvāk mūs informēt par savu darbību, aktivitātēm, panākumiem, jo dažkārt tieši jūsu informācijai ir liela nozīme.

Visu aktuālo par biedrībām meklējiet sadaļā Valsts un pašvaldības atbalsts, ar tagu: "Daudzbērnu-ģimeņu-biedrības-atbalsta-organizācijas"

Rakstiet mums uz: [email protected]

Godaģimene.lv