Bezmaksas seminārs un individuālās konsultācijas diabēta skartajiem

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Atbalsta grupa diabēta skartajiem un viņu tuviniekiem aicina ikvienu 12.novembrī no plkst. 09.00 piedalīties diabēta dienā Vidzemes priekšpilsētā, kas norisināsies Rīgas Sociālā dienesta Ziemeļu nodaļas telpās Vidrižu ielā 3. Tikšanās veltīta Pasaules diabēta dienai, kura paredzēta, lai palīdzētu cilvēkiem panākt labākus rezultātus diabēta ārstēšanā, un savlaicīgi atklātu cukura diabēta komplikācijas. Tikšanās reizē dalībnieki varēs saņemt praktiskus padomus un individuālas konsultācijas. Piedalīšanās un konsultācijas ir par brīvu!

Diabēta apmācības māsa Revita Gaišuta skaidros par veselīgu uzturu cilvēkiem ar diabēta risku un sniegs individuālus ieteikumus.

Piedāvāsim noteikt holesterīna līmeni, cukura līmeni asinīs, asinsspiedienu, uzzināt par citiem jaunumiem un tikties ar žurnāla “Diabēts un Veselība” redaktori Guntu Freimani.

Iepazīstināsim ar Latvijā jaunākajiem glikometriem un citiem paškontroles līdzekļiem. Līdzi nešanai būs pieejami izglītojoši materiāli par to kā sadzīvot ar cukura diabētu un žurnāls “Diabēts un Veselība”.

Pasākumu rīko Rīgas Sociālā dienesta dienas centra "Rīdzene" sadarbībā ar Latvijas Diabēta asociāciju.

Atbalsta grupa diabēta skartajiem un viņu tuviniekiem ‘'Domubiedri'' tika dibināta, lai diabēta pacienti un viņu tuvinieki varētu saņemt padomus, atbalstu, apmācības un dažādas veselības pārbaudes, palielinot pieejamību nozīmīgai palīdzībai, veicinot preventīvas aktivitātes cukura diabēta riska mazināšanai, palielinot spējas atjaunot un uzlabot savu veselību. Grupas tikšanās ierasti notiek reizi mēnesī. Piedalīšanās un konsultācijas ir par brīvu!

Papildus uzziņām: tālrunis +371 67037583 vai e-pasts: [email protected]

Foto: Shutterstock.com