Biļešu iepriekšējā rezervācija uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertiem ar 10% atlaidi

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Vecākiem, kuri ir 3+ Ģimenes kartes īpašnieki, tiek piedāvāta iespēja rezervēt ieejas biļetes visai ģimenei uz kādu no pieciem XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertiem ar 10 % atlaidi.

Lai veiktu iepriekšējo rezervāciju, aizpildiet pieteikumu laika posmā no 22.februāra plkst. 9:00 līdz 23.februāra plkst. 16:00, norādot visu tajā prasīto informāciju.

Pieteikuma anketa: https://goo.gl/VyeVFk

Vēršam uzmanību:

-  Viens no vecākiem (3+ Ģimenes kartes īpašnieks) veic biļešu rezervāciju.

-  Biļešu rezervāciju var veikt visai ģimenei, proti, diviem pieaugušajiem (abi 3+ Ģimenes kartes īpašnieki) un uz kartes norādītajiem bērniem.

-  Biļetes var rezervēt vienam ģenerālmēģinājumam un vienam koncertam pēc izvēles (kopā - ne vairāk kā diviem pasākumiem).

-  Bērni līdz 7 gadu vecumam, ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas, viņiem biļešu rezervācija nav jāveic.

-  Pie ieejas koncertā nepieciešams uzrādīt 3+ Ģimenes karti.

Ieejas biļetes ar 10 % atlaidi iepriekšējā rezervācijā varēs iegādāties uz sekojošiem koncertiem:

20180221145422-13512.jpg

* biļešu cena norādīta bez 10% atlaides.

Vēršam uzmanību!

- Izvēlotes koncertu vai uzvedumu, sadaļā CITS, ierakstiet biļešu skaitu!

-  Biļešu skaits iepriekšējā rezervācijā ar 10% atlaidi ir ierobežots- 2000 biļetes**!

-  Rezervācijai tiks apstiprināti pirmie iesniegtie pieteikumi pieejamo biļešu ietvaros, ja pieteikums būs aizpildīts korekti norādot visu prasīto informāciju!

** Biļešu skaits ierobežots zemākajās cenu kategorijās.

Biļeti var rezervēt tikai vecāki. Pārliecinieties vai Jūsu otra puse arī nav pieteikusies rezervācijai bērnus, kurus jau Jūs esat pieteikuši.

!!! Rezervācijas apstiprinājumu saņemsiet savā e-pastā, kuru būsiet norādījuši aptaujā, līdz biļešu tirdzniecības sākumam. Ja Jūsu pieteikums netiek apstiprināts (e-pastu nesaņemat), Jums ir iespēja iegādāties ierobežotu skaitu biļešu (līdz četrām biļetēm) Biļešu Paradīzes kasēs vai interneta veikalā ar 10% atlaidi sākot ar 3.martu, kad sāksies Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecība SIA “Biļešu Paradīze” vairāk kā 50 tirdzniecības vietās visā Latvijā un interneta veikalā. Sīkāka informācija www.bilesuparadize.lv. Bērni līdz 7 gadu vecumam, ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas.