Biedrība daudzbērnu ģimenēm Cēsīs

Autors: Godaģimene.lv, 2015. gada 31. augusts, 07:45:27
Biedrība daudzbērnu ģimenēm Cēsīs

Ar sevi iepazīstina daudzbērnu ģimenes pārstāves: "Esam pavisam jauna biedrība, kas vēl nav uzsākusi ļoti aktīvu darbību, jo biedrības dibinātājas, es Jūlija un mana kolēģe Evija, pašas esam mammas uz pilnu slodzi, līdz ar to darbība notiek lēni, taču pamatīgi. Mums ir ļoti daudz ideju un realizējamu projektiņu, ko savas darbības ietvaros vēlamies realizēt."

Šobrīd te uzsākts projekts "Krustopītis un krustomīte" -

„Krustopītis un krustomīte”

Vēl nebijis sociāls projekts, kura mērķis, atvieglojot daudzbērnu ģimeņu ikdienas soli, apvienot paaudzes un ļaut sajust senioriem to, ka viņi ir vajadzīgi un sabiedrībā nepieciešami.

Kas ir „Krustopītis” un „Krustomīte”?

Tie ir burvīgi, aktīvi, radoši, atbildīgi un ideju pilni seniori, kuri gatavi bez atlīdzības sniegt savu palīdzīgo roku daudzbērnu ģimenēm.

Kāda ir „Krustopīša” un „Krustomītes” palīdzība?

Viņi palīdz vecākiem ikdienā tik galā ar bērnu loģistiku, proti, izņemt bērnu no bērnu dārza vai skolas un nogādāt viņus uz interešu izglītības nodarbībām, mūzikas vai mākslas skolu.

Kā bērni tiek pavadīti līdz noteiktajai vietai?

Ja laika apstākļi ir labi un piemēroti pastaigai „Krustopītis” vai „Krustomīte”, ejot ar kājām, runājoties, stāstot, spēlējot vai citādā veidā komunicējot ar bērnu dodas uz pulciņu vai citu izglītības iestādi.

”Krustopītim” un „Krustomītei” nav jāatbilst noteiktam vecumam, taču viņiem jābūt radošiem, enerģiskiem, bērnus mīlošiem, ar augstu atbildības sajūtu, bez kaitīgiem ieradumiem. Jābūt gataviem brīvprātīgi dalīties ar savu brīvo laiku, saviem stāstiem, pieredzi, uzmanību, kā arī mīlestību.

Projekts sākas septembrī, taču līdz tam notiek ģimeņu iepazīšanās ar „Krustopīšiem” un „Krustomītēm”

„Krustopīši” un „Krustomītes” tiek aicināti pieteikties uz kopīgu sarunu visas vasaras garumā! Bērniņi jau stāv rindā, lai brīnišķīgi pavadītu laiku kopā ar Jums!!!

Kontakti -

Biedrība „Cēsu daudzbērnu ģimenēm”

Tālrunis: 25620676

Epasts: [email protected] un jū[email protected]

Faceebok lapa: cesudaudzbernugimenem