Daudzbērnu ģimenes no Rīgas tiek aicinātas pieteikties pārtikas grozam

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Biedrība "Latvijas Pilsoniskas sabiedrības atbalsta centrs" sadarbībā ar RPAS Rīgas Centrāltirgus, aicina Rīgas daudzbērnu ģimenes līdz 30.aprīlim pieteikties pārtikas grozu saņemšanai no Latvijas zemniekiem.

Atzīmējot starptautisko ģimenes un bērnu aizsardzības dienu, 31.maijā plkst. 11:00-14:00  Centrāltirgū tiks organizēts labdarības koncerts, ko pavadīs paralēli notiekošās radošās darbnīcas, pavāra meistarklase un radošo darbu konkursa izstāde.

Pasākuma laikā labdarības teltī tiks vākti ziedojumi pārtikas dāvanu grozu sagatavošanai daudzbērnu ģimenēm. Dāvanas grozā ietilps sezonas veltes no zemnieku saimniecībām, kas tiks nodotas ģimenēm reizi mēnesī visas vasaras garumā. Organizatori paredz atbalstīt vismaz 10-15 Rīgas ģimenes, bet skaits varētu pieaugt, atkarībā no ziedojumu apjoma.

Daudzbērnu ģimene var pieteikties, iesūtot elektroniski vai pa pastu savas ģimenes foto un motivācijas vēstuli, kurā iekļauta informācija par tiem gardumiem un ēdieniem, kas katram no bērniem garšo vislabāk un sapņu ēdiena recepti. Kontaktinformācija norādīta zemāk.

Rīgas Centrāltirgus paredz veidot rakstu sēriju par interesantākajiem ģimeņu pieteikumiem, balstoties uz motivācijas vēstuli, un publicēt mājas lapā www.rct.lv vai Centrāltirgus bezmaksas avīzē.

Atbalstāmo ģimeņu saraksts tiks publicēts organizatoru mājas lapās www.lapsac.lv un www.rct.lv līdz 15.maijam. Papildus saraksts tiks publicēts pēc Labdarības pasākuma, kad būs apkopoti ziedojumi, bet ne vēlāk kā līdz 6.jūnijam.

Foto: www.irishmirror.ie