Jelgavas novada pašvaldības (NE)atbalsts daudzbērnu ģimenēm

skepter skepter

Citāts no epasta "Dotācijas un pabalsti atbilstoši piederībai kādai grupai, piemēram, daudzbērnu ģimene, nav paredzēti."

 
Tātad man ir trīs pirmsskolas vecuma bērni.
Tagad, kad dārziņu apmeklē visi trīs par pusdienām man jāmaksā nepilnus 160 euro mēnesī. Es teiktu liela summa daudzbērnu ģimenei.Apzinoties savas ģimenes ienākumus un situāciju, sapratu, ka šo vienu gadu būtu forši, ja varētu iegūt kādu atlaidi. Metu kaunu pie malas un jautāju pašvaldībai, vai varu iegūt kaut kādu atlaidi. Bet izrādās, labāk nebūtu neko jautājusi.
Jelgavas novada pašvaldība, kurā dzīvoju 5 un 6 gadniekiem apmaksā daļu no dienas naudas, bet tikai ne tad, ja bērni iet dārziņā blakus pašvaldībā, kā manā gadījumā. Līdz ar to es nevaru iegūt šos atlaidi. 
Varētu jau teikt, ka es pati vainīga, jo esmu izvēlējusies laist bērnus citā dārziņā.
Bet mana izvēle bija šāda, jo Jelgavas pašvaldības dārziņš, nespēja nodrošināt logopēdu manam bērnam. Ar visu to,ka dārziņā bija logopēds, man uz rokas vairāku speciālistu atzinumi, divu gadu laiku neizdevās panākt darbu ar bērnu. 

Kā man atbildēja epasta vēstulē vienīgais ieguvums, ko dot Jelgavas novada pašvaldība daudz bērnu ģimenēm ir nekustamā nodokļa 50%atlaide.