Aizraujošs brauciens pa Gulbeni ar elektrovilcieniņu!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu interesentu doties aizraujošā nepilnu stundu garā braucienā ar elektrovilcieniņu pa Gulbenes pilsētu un izzināt aizraujošus stāstus un leģendas par pilsētu, tās vēsturi un attīstību.

Elektrovilcieniņa maršruts savieno pilsētas abus vēsturiskos centrus, ļaujot iepazīt gan Gulbenes dzelzceļa mezglu, gan senās Vecgulbenes muižas apkārtni.

Vilcieniņš braucienu uzsāk no Gulbenes dzelzceļa stacijas un brauciena laikā ļauj iepazīt ievērojamākās Gulbenes vietas un apskates objektus. Braucienu pavada vilcieniņa vadītāja-gida stāsti par to, kā pilsētas ikdienā senatnīgums savijas ar mūsdienīgo, kā cauri laiku lokiem gulbenieši lepojas ar savu kultūrvēsturisko un industriālo mantojumu un rūpējas par pilsētas sakoptību un attīstību.

Vilcieniņa maršruts: Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa iela 8) – Dzelzceļa iela – Ozolu iela – O. Kalpaka iela – Skolas iela – caur Spārītes parku – Blaumaņa iela – Līkā iela – Brīvības iela – Pils iela – Pils parks – O. Kalpaka iela – Ozolu iela – caur Gulbīšu parku – Līkā iela – Rīgas iela – Dzelzceļa iela – Izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa iela 8).

Elektrovilcieniņš kursē:

  • septiņas dienas nedēļā no maija līdz septembrim,
  • lietus laikā elektrovilcieniņš nekursē,
  • iespēja pieteikt braucienu pa tālruni +371 26557582.

Sīkāka informācija par vilcieniņa kursēšanas grafiku, cenām - https://www.visitgulbene.lv/lv/ko-darit/17-gulbenes-elektrovilcienins/213-gulbenes-elektrovilcienins

Ar Latvijas goda ģimenes apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”), Lietuvas Republikas ģimenes karti "Šeimos kortele" un Igaunijas Republikas ģimenes karti "Perekaart" piemēro atlaidi vecākiem 50 % apmērā, bērniem 90 % apmērā (uzrādot apliecību/karti un personu apliecinošu dokumentu).

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.visitgulbene.lv

20221104115010-35479.jpg