UZŅĒMĒJIEM

Sabiedrības integrācijas fonds jau vairākus gadus atbalsta Latvijas daudzbērnu ģimenes, sadarbojoties ar uzņēmējiem, kuri daudzbērnu ģimenēm sniedz atlaides pakalpojumiem un precēm.

Atbalstu jau izmanto teju 43000 pieaugušie/vecāki un vairāk kā 52000 bērni - šo karšu īpašnieku un valsts veidotajā atbalsta programmā daudzbērnu ģimenēm “Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte""(turpmāk – programma) ir iesaistījušies vairāk kā 430 dažādu nozaru un jomu uzņēmēji, kuru atbalsts no daudzbērnu ģimeņu puses tiek ļoti novērtēts! Gada nogalē visiem uzņēmumiem, kas ir iesaistījušies programmā, daudzbērnu ģimeņu vārdā sakām paldies īpašā Uzņēmēju godināšanas pasākumā un plānojam šo tradīciju turpināt, tādejādi veicinot uzņēmēju un ģimeņu savstarpējo saikni, kas mums kā programmas īstenotājiem ir ļoti būtiska. Svarīgi minēt, ka liela daļa uzņēmēju, kas iesaistījušies programmā, paši ir daudzbērnu ģimeņu vecāki!

Mēs ļoti novērtēsim, ja atlaides apmēru plānosiet atbilstoši ģimenes potenciālajam ietaupījumam, lai tas ir jūtams!

Aicinām arī Jūsu uzņēmumu būt sociāli aktīvam un iesaistīties daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmā ar saviem piedāvājumiem!

Līguma paraugu varat saņemt, rakstot uz sadarbī[email protected]

Esam gatavi apspriest Jūsu piedāvājumu un atbildēt uz interesējošiem jautājumiem elektroniski, rakstot uz e-pastu [email protected], telefoniski zvanot uz tālr.: 22811021.

Mūsu mājas lapā ir iespējams ievietot banerus šādā formātā: 970x250 vai 980x120  - jpg, png, gif  - līdz 150kb.

Mūsu programmas baneris ievietošanai Jūsu mājas lapā :  300x300 200x200