Barboleta mērķis ir radīt efektīvu vidi bērnu attīstībai!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Barboleta ir sociālais uzņēmums, tādēļ peļņa tiek novirzīta inovatīvas mācību vides radīšanai, kas atbilstu mūsdienu bērnu attīstības vajadzībām. Piecu gadu laikā uzņēmums ir sniedzis iespēju mācīties un attīstīties izmantojot kustību vairāk kā 3000 bērniem. 

Esam radījuši Barboleta attīstošo metodi, kuras pamatā ir līdzsvars, kustību koordinācija un sajūtas. Ar metodes palīdzību bērns ātrāk un produktīvāk apgūst mācību vielu, jo tiek maksimāli koncentrēta uzmanība uz notiekošo šeit un tagad. Metodi var izmantot ikviens bērns no 1,6 gadiem vai pieaugušais, kurš vēlas ātrāk, interesantāk un efektīvāk apgūt mācāmo vai kuram nepatīk kāda mācību viela, vai ir grūtības koncentrēties un atcerēties.

Viedā Barboleta līdzsvara platforma SMART ar mobilo aplikāciju, kuras pamatā ir Barboleta attīstošā metode, kas apvieno bērniem tik saistošās mobilās tehnoloģijas un spēles ar mācīšanos kustībā.  Mācīšanās ar līdzsvara platformu palīdzību bērniem veicina motivāciju, samazina stresu un uzlabo mācību sasniegumus.

 20230915142640-41301.jpg

https://barboleta.lv/veikals/

PARAMETRI

  • Līdzsvara platforma ir izgatavots no koka, ir viegla, ērti pārnēsājama un labi iederas jebkurā mājas interjerā.
  • Zem līdzsvara platformas atrodas ierīce, kuru var digitāli savienot ar aplikāciju BARBOLETA.
  • Izmērs ir 49 x 42 x 14 cm.
  • Līdzsvara platformai ir neslīdoša zona kājām.
  • Maksimālais lietotāja svars 150 kg.

 

Bingo spēle ģimenei.

20230915145522-79877.jpg

Bingo spēli var spēlēt seši spēlētāji no 2 gadu vecuma. Mērķis priecīgi pavadīt laiku, mācīt bērnu ievērot secīgas darbības, gaidīt. Bērns mācās ātri nosaukt vārdus tādās tēmās kā augļi, dārzeņi, emocijas.

https://barboleta.lv/produkti/bingo-spele-gimenei/

 

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks, saņem:

  • atlaidi 15% apmērā no pamata cenas BINGO-spēlei, interneta veikalā https://barboleta.lv/, noformējot pirkumu jānorāda atlaides kupona kods:  bingo15
  •  
  • atlaidi 30% apmērā no pamata cenas līdz 31.12.2023. iegādājoties SMART līdzsvara platformu, interneta veikalā https://barboleta.lv/, noformējot pirkumu jānorāda atlaides kupona kods:  smart30
  • lai saņemtu atlaidi klātienes veikalā, pirkuma veikšanas laikā jāuzrāda derīga apliecība “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) vai LT (Šeimos kortele), vai EST (Perekaart) karte un personu apliecinošs dokuments,
  • atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne:  https://barboleta.lv/

 20230915142809-92124.jpg