Ceļo pa Lietuvu un ņem līdzi savu apliecību “Goda ģimene”!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Baltijas valstis Latvija, Lietuva un Igaunija, vienojušās par sadarbību Ģimeņu karšu ietvaros. 

Sadarbības  mērķis ir apvienot Šeimos kortele Ģimenes kartes (Lietuvas Republika), apliecības “Goda ģimene” (Latvijas Republika) un Perekaart (Igaunijas Republika) programmu sniegtās priekšrocības, lai karšu lietotāji saņemtu atlaides un privilēģijas gan iepērkoties, gan atpūšoties visā Baltijā. 

Ņemot vērā, ka sadarbība Baltijas valstu starpā ir uzsākta salīdzinoši nesen, šobrīd apliecības “Goda Ģimene” īpašniekiem  pieejami vairāki piedāvājumi Lietuvā. Turpinās aktīvs darbs, lai paplašinātu Latvijas ģimenēm piedāvātās iespējas, ceļojot pa Lietuvu, kā arī nedaudz vēlāk, sniedzot izdevīgus piedāvājumus arī Igaunijā.  

Ceram, ka Baltijas Ģimenes kartes sadarbība starp visām iesaistītajām pusēm nostiprināsies un paplašināsies, lai arvien vairāk ģimenēm, ceļojot pa Baltijas valstīm, būtu iespēja vairāk ieraudzīt, izbaudīt un ietaupīt. 

Ja esi  Latvijas apliecības “Goda ģimene (“3+ Ģimenes karte”) Goda Ģimene, Igaunijas Ģimenes kartes Perekaart vai Lietuvas Ģimenes kartes Šeimos kortelė īpašnieks, saņem aizraujošas privilēģijas un atlaides gan Latvijā, gan Lietuvā! 

Ar piedāvātajām iespējām var iepazīsties: 

  • 20230810161906-21748.jpg     Latvijas uzņēmēju piedāvātās iespējas Lietuvas un Igaunijas viesiem:LINKS 

  • 20230810161847-63655.jpg     Lietuvas uzņēmēju piedāvātās iespējas Latvijas un Igaunijas viesiem:LINKS  

                                      Katalogā: https://katalogs.godagimene.lv/Atlaides LT ar apliecību Goda ģimene - LINKS 

    Lai izmantotu atlaidi, jāuzrāda derīga apliecība/ karte kopā ar personu apliecinošu dokumentu (ID karti vai citu personu apliecinošu dokumentu).  

    Lai jauka un interesanta vasara kopā visai ģimenei!