Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina savus apmeklētājus doties aizraujošā ceļojumā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs - viens no vecākajiem un lielākajiem Latgales muzejiem - atrodas pilsētas vēsturiskajā centrā, jūgendstila ēkā. Tajā atrodas 17 zāles ar kultūrvēstures un dabas ekspozīcijām, kā arī daudzveidīgām izstādēm.

Muzejs ne tikai glabā un reprezentē pilsētas un novada kultūrvēsturisko mantojumu un mākslu, bet arī izklaidē, izglīto un dod iespēju interesanti un neparasti pavadīt laiku.

Saglabājot tradīcijas, Daugavpils muzejs vienmēr ir gatavs pārmaiņām, lai apmeklētājiem piedāvātu plašu klāstu pakalpojumu – audio gidu, ekskursijas, muzejpedagoģiskās programmas, Ģimenes dienu, koncertus un tikšanās ar daudzveidīgu nozaru speciālistiem.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja misija: vācot, glabājot, pētot un popularizējot Daugavpils novada kultūrvēstures, mākslas un dabas kolekcijas, sekmēt kultūrvēsturiskā mantojuma un mūsdienu pieredzes apzināšanu, veicināt sabiedrības interesi un izpratni par vēsturiskajiem procesiem Daugavpils novadā, radīt sabiedrībā cieņu pret savu garīgo mantojumu un tradīcijām.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicinām doties aizraujošā ceļojumā pa muzeja zālēm kopā ar muzeja gidiem!

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības, Lietuvas Goda ģimenes kartes vai Igaunijas Goda ģimenes kartes īpašnieks,  muzeju apmeklē bez maksas!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.dnmm.lv

20230215163423-34960.jpg