Engurē durvis vērs jauns Diplomats produkcijas veikals!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Diplomats veikala atklāšana – sestdien, 3.jūnijā plkst. 13.00

Engures piejūras tirdziņā esošais Diplomats konceptveikals ir Latvijā unikāls Engurē ražoto zivju konservu veikals, kas vienlaicīgi ir arī izstādes telpa. Veikals ir unikāls ar to, ka tā centrā ir izvietots tradicionāls svētku galds, kas tiek dekorēts ar latviskiem elementiem atbilstoši sezonai vai aktuālajiem svētkiem. Sava vieta uz tā nemainīgi būs Engurē ražotajiem kvalitatīvajiem zivju konserviem.

Diplomats mērķis ir  atgādināt veikala apmeklētājiem, ka zivju konservi ir garšīgs, veselīgs un ļoti ērts produkts, kas iederas kā svētkos, tā ikdienā. Zivju konservi var būt unikāla dāvana, uzkodu sastāvdaļa vai garšīgs papildinājums īstām svētku pusdienām.

Veikalā nopērkams viss Engures zivju pārstrādes uzņēmuma SIA Unda ražotais Diplomats produkcijas sortiments - vairāk kā 65 dažādi zivju konservu veidi visām gaumēm. Pieejami arī unikāli, tikai šeit nopērkami Diplomats dāvanu komplekti.

Bez zivju konserviem, varēsiet iegādāties arī t-kreklus, cepures, pildspalvas un citus produktus ar Diplomats zīmola tematiku.

Uz svētku galda esošais inventārs, mūsu sadarbības partneru trauki, galdauti un citi priekšmeti arī būs nopērkami jaunajā Diplomats veikalā.

20230601081003-75952.jpg

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks, saņem:

  • 15% atlaidi no pamatcenas "Diplomats" zivju konserviem.
  • Atlaide tiek piemērota tikai “Diplomats” zivju produkcijai “Diplomats” veikalā Labiešu ielā 2, Engurē.
  • Atlaidi var saņemt, uzrādot derīgu Latvijas Goda ģimene apliecību vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes karti un karti un personu apliecinošu dokumentu.
  • Atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

 

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.diplomats.fish

20230601080830-48922.jpg