Galda spēles, kas attīsta bērnu domāšanu

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Galda spēles ir ideāls veids, kā pavadīt kvalitatīvu laiku ģimenes lokā, sniedzot ne tikai izklaidi, bet arī veicinot bērnu intelektuālo attīstību. Galda spēles spēj attīstīt kritisko domāšanu, problēmu risināšanas spējas, loģiku un pat sociālās prasmes. Veikalos pieejamā spēļu daudzveidība ļauj atrast piemērotu spēli jebkura vecuma bērniem, tādēļ esam apkopojuši pāris spēles, kas varētu papildināt jūsu plauktus.

20240202160844-99120.jpg

IQ Fit  ir prāta vingrinājumu spēle, kas paredzēta vienam spēlētājam. Spēles mērķis ir novietot dažādas 3D figūras uz spēles laukuma tā, lai tās veidotu vienmērīgu 2D virsmu bez atstātiem caurumiem. Katra figūra ir unikāla, ar izvirzītām daļām, kas spēlē ievieš papildu sarežģījumu. Spēlē ir 120 izaicinājumi, kas sadalīti piecos grūtības līmeņos, sākot no vienkāršiem līdz ļoti sarežģītiem, kas nodrošina ilgstošu interesi un izaicinājumu. IQ Fit veicina telpisko domāšanu, plānošanas prasmes un problēmu risināšanu.

Plašāku informāciju par spēli meklē šeit.

20240202160912-91805.jpg

Šurpu Turpu - Apceļo Latviju, neizejot no mājām!

Latvijas skolnieces Annija Rošāne un Vita Konopecka, Latvijas Kultūras akadēmija konkursa ietvaros, izveidoja spēli par Latvijas apceļošanu. Vai zināji, ka Latvijā ir atrodami pazemes ezeri? Un kuros mežos un purvos ir visinteresantākās pastaigu takas? Šajā spēlē tev būs iespēja ne tikai uzzināt par dažādām interesantām Latvijas vietām, bet arī tās savā veidā apceļot. Ceļošanai varēsi izmantot laivas, vilcienus un par lidmašīnas, ja vien tev tam pietiks biļešu; ja ne, nāksies čāpot kājām. Taču uzmanies no citiem ceļotājiem. Tie, visticamāk, liks šķēršļus, lai būtu pirmie, kuri apceļos Latviju! Spēles ilustrētājs ir Latvijā labi atpazīstams karikatūrists Gatis Šļūka.

Spēle paredzēta bērniem no 7 gadu vecuma – 2 līdz 6 spēlētājiem. Aptuvenais spēles ilgums 30 min.

Spēli varat iegādāties šeit.

Logic Cards ir kolekcija ar prāta mežģiem, kas paredzēta individuālai spēlei. Komplektā ietilpst 53 dažādi uzdevumi, kas aptver skaitļus, loģiku un ģeometriju, sadalīti piecos grūtības līmeņos. Šīs spēles mērķis ir uzlabot loģiskās domāšanas spējas, problēmu risināšanu un matemātikas prasmes. Pieejama paplašinātās realitātes aplikācija, kas piedāvā inovatīvu mācīšanās veidu, parādot uzdevumu risinājumus soli pa solim, kas ļauj spēlētājiem ne tikai mācīties, bet arī pārbaudīt savas atbildes.

Plašāku informāciju par spēli meklē šeit.