Izbaudi gadalaiku burvību Gaujas nacionālā parka Liepas muižā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Liepas muiža - Lindenhoff  ir rekonstruēta, vēsturiska, latviska vieta ar visu, kas jums varētu būt nepieciešams patīkamai atpūtai un vienlaikus arī kultūras pieredzei.

Liepas muižai ir patiešām bagāta vēsture.

Muižas īpašnieku mērķis ir to saglabāt un atjaunot, lai ļautu cilvēkiem iepazīt šo Latvijas daļu, apmetoties viesu namā un sajusties kā cilvēki, kas šeit dzīvoja pirms diviem gadsimtiem.

Restaurācija vēl turpinās, bet daudzas lietas kopš 2015.gada jau ir paveiktas: vecajā kalpu mājā izveidoti dzīvokļi, virs alus darītavas izveidota mākslas terase

 20231113172934-22304.jpg

Liepas muiža atrodas Gaujas nacionālā parka teritorijā, Cēsu novadā Liepas ciema malā uz Raunas ielejas nogāzes. No tās paveras elpu aizraujošs skats uz tāliem apvāršņiem.

Muižas kompleksu ieskauj 15 hektārus liels parks ar labiekārtotām pastaigu takām un septiņiem dīķiem.

Muižā ir iespējams noīrēt piecus apartamentus un muižas pārvaldnieka ēku ar trijām zālēm un 3 guļamistabām. Šī ir ideāla vieta ģimenes atpūtai

Liepas muižai ir saglabātas visas vēsturiskās vērtības un tā ir interesanta vieta, lai mācītos Latvijas kultūras vēsturi un uzzinātu par muižas dzīvi ekskursijās.

Visam, kas notiek var viegli sekot līdzi muižas sociālajos tīklos:

  • Liepas muiža / Lindenhoff
  • Instagram @ liepasmuiža

 20231113173004-11090.jpg

Ja esi apliecības @Goda ģimene (“3+ Ģimenes kartes”) īpašnieks, saņem atlaidi 15% apmērā no pamata cenas nakšņošanai, telpu nomai un visu veidu ekskursijām Liepas muižā.

  • Atlaidi var saņemt, uzrādot derīgu Latvijas Goda ģimene apliecību vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes karti un karti un personu apliecinošu dokumentu.
  • Telefoniski (Nr. +371 28 490600) piesakot nakšņošanas rezervāciju, telpu nomu, ekskursiju Liepas muižā ir jābrīdina par to, ka klients ir apliecības īpašnieks.
  • Atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.liepasmuiza.lv

20231113173032-32418.jpg