Laipni lūgti uz Bīriņu Pili!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Bīriņu Pils ir aktīvām atpūtas iespējām piepildīts muižas centrs, kas atrodas netālu no Rīgas, Siguldas un Saulkrastiem.

Pakalnā pie ezera paceļas 1860. gadā celtā Bīriņu Pils. Pils arhitektoniskais risinājums attiecināms uz neogotiku, bet interjeri – uz neorenesansi.

Pili ieskauj plašs parks, ezeri un muižas ēkas ar viesnīcu, restorānu, greznām telpām kāzām un semināriem. Veselībai kalpo pirtis, peldu vietas, parka pastaigu takas un zirgu izjādes. Pils ir atvērta apmeklētājiem katru dienu visa gada garumā.

Bīriņu Pils vēsture mīt ik uz soļa, viens stāsts pārklāj otru un viena liecība seko citai.

Bīriņu Pilī interesentiem ir iespēja iepazīties ar vēstures liecībām kā dabā, tā ekspozīcijās, un, protams, vēstures failu krātuvē administrācijā, iepriekš piesakoties.

Te pastaigās aicina muižas parku takas, apjūsmotājus gaida zirgi un citi Staļļa iemītnieki, paraudzīties no augšas uz leju mudina gan Pils ēkas Lielais tornis, gan atjaunotais Ūdenstornis.

Bīriņu Pils jābrauc lūkoties uz Bīriņiem Vidrižu pagasta Limbažu novadā:

Bīriņu Pils ar Latvijas Goda ģimenes apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) sniedz atlaidi 100% apmērā ieejas maksai Bīriņu muižas ansambļa teritorijas apskatei.

Lai saņemtu atlaidi apliecības īpašniekam jāuzrāda derīga apliecība “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) un personu apliecinošs dokuments.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.birinupils.lv

20221228155202-60581.jpg