Latvijas Goda ģimenēm no 2024.gada 1.janvāra būs nodrošināta ērtāka drošības pārbaude Rīgas lidostā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lidosta “Rīga”, iesaistoties Latvijas Goda ģimeņu programmā, no 2024.gada 1.janvāra veikusi izmaiņas un tagad programmas dalībnieka pakalpojumu “Ģimenes līnija drošības kontrolē” varēs izmantot bez “Ģimenes līnija drošības kontrolē” noteiktajiem ierobežojumiem. Apliecības “Goda ģimene” īpašnieki to varēs izmantot kā “Ātrās drošības pārbaudes kontrolpunkts” līniju bez vecuma ierobežojumiem, kā arī, ceļojot ar vai bez bērniem.

20240103133634-32662.jpg

Pasažieriem, kuriem ir Goda ģimenes apliecība – “3+ Ģimenes karte”, tā jāuzrāda “Ģimenes līnija drošības kontrolē” kopā ar iekāpšanas talonu un personas apliecinošu dokumentu.

Tāpat Goda ģimenes programmas dalībnieki var doties lidostas ekskursijā ar 10 % atlaidi no pamatcenas.

Citas iespējas ceļotājiem ar bērniem lidostā “Rīga”:

Ikviens pasažieris, ceļojot ar bērniem, lidostas “Rīga” lidostas termināļa zonā pēc drošības pārbaudes var izmantot bezmaksas bērnu ratiņus. Vecākiem ar zīdaiņiem pieejamas četras zīdaiņu aprūpes telpas, savukārt lidostas kafejnīcās, restorānos un “Narvesen” kioskos bez maksas pieejams karsts ūdens zīdaiņu pārtikas pagatavošanai, kā arī iespējams bez maksas uzsildīt zīdaiņa ēdienu. Mazajiem pasažieriem terminālī ir pieejami arī vairāki rotaļu laukumi, kuros pavadīt laiku līdz lidojumam.

Lidosta “Rīga” ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls, kas savieno Baltijas valstis ar Eiropas darījumu centriem un iecienītiem atpūtas galamērķiem. Apzinoties savu lomu un atbildību Latvijas tautsaimniecībā, lidosta “Rīga” attīsta ilgtspējīgus pakalpojumus un infrastruktūru, rūpējoties par darbiniekiem un apkārtējo vidi, ejot kopsolī ar sabiedrību un vietējo kopienu. Pievienojoties iniciatīvai “Net Zero 2050”, lidosta “Rīga” ir apņēmusies sasniegt klimata neitralitāti līdz 2050. gadam.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: http://www.riga-airport.com

20230829135509-14644.jpg