Latvijas Nacionālās operas un baleta īpašie piedāvājumi visai ģimenei!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Latvijas Nacionālā opera un balets apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem  piedāvā iegādāties biļetes ar  50% atlaidi:

  • Opera "Dons Paskvāle" 19. aprīlī plkst. 19.00 (foto: Kristaps Kalns)
  • Opera “Adriāna Lekuvrēra” 2. maijā plkst. 19.00 (foto: Agnese Zeltiņa)

Par izrādi:

“Dons Paskvāle”  

Komiskās operas žanra meistardarbs “Dons Paskvāle” ir stāsts par to, kā padzīvojušo vecpuisi donu Paskvāli izjoko viņa ārsts Malatesta un ārsta “māsa” Norīna – jauna, skaista atraitne, kuru finālā apprec mīlas jūtu pārņemtais brāļadēls Ernesto. Operas “Dons Paskvāle” pirmizrāde notika Théâtre-Italien Parīzē 1843. gadā. Latvijas Nacionālajā operā iepriekšējais šīs operas iestudējums diriģenta Edgara Tona vadībā tika īstenots 1950. gadā.

  • Izrādes valoda: itāļu
  • Tulkojums titros: latviešu, angļu

20240131164024-99123.jpg

Par izrādi:

“Adriāna Lekuvrēra” 

Patiesos notikumos balstīta opera par mīlestību, greizsirdību un tās sekām 18. gadsimta Francijā. Slavenās aktrises Adriānas (vēsturiski: Adriennas) Lekuvrēras talantu un skaistumu apbrīno teātra skatītāji, bet apskauž konkurentes. Adriāna ir iemīlējusies Mauricio (vēsturiski: Saksijas Moricā), taču viņu attiecības izrādās daļa no traģiska mīlas trīsstūra, kurā izšķiroša loma ir Bujonas hercogienei. Pateicoties izcilajai mūzikai un aizkustinošajam stāstam, šo itāļu operu regulāri iestudē uz nozīmīgām pasaules teātru skatuvēm.

Frančesko Čilea opera Adriāna Lekuvrēra pirmo reizi izrādīta 1902. gadā Milānā. Latvijas Nacionālajā operā šis ir trešais iestudējums, to veidojis režisors Vensāns Busārs un radošā komanda no Francijas. Viņu veikumu mūsu skatītāji jau augstu novērtējuši Frānsisa Pulenka operas Karmelīšu dialogi interpretācijā.

  • Izrādes valoda: itāļu
  • Tulkojums titros: latviešu, angļu

Biļetes pieejamas LNO kasē Aspazijas bulvārī 3, Rīgā un internetā www.opera.lv. Atlaides tiek piemērotas arī iegādājoties biļetes internetā www.opera.lv :

1)       ievadot derīgas apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) numuru sadaļā “Atlaides kods”,

2)      ievietojiet biļeti grozā un tad pie sadaļas “Piedāvātās vietas” jāizvēlas “Goda Ģimenes CENA”.

Apmeklējot izrādi, biļešu kontrolierim būs jāuzrāda apliecība "Goda ģimenes" ("3+ Ģimenes karte")!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.opera.lv

20240131163034-16571.jpg