Nacionālais teātris aicina uz Ziemassvētku noskaņu izrādi vecākiem kopā ar bērniem – “Sudraba slidas”!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Latvijas Nacionālajā teātris apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem dāvina iespēju iegādāties biļetes uz izrādi “Sudraba slidas” ar 30% atlaidi!

20231116141929-29502.jpg

Viens no pazīstamākajiem Ziemassvētku stāstiem, kas aizved uz 19. gadsimta Holandi – tās aizsalušajiem kanāliem, pa kuriem bērni skrien ar slidām, vējdzirnavām, kas griežas ziemas vējos, un mājām, kurās mīt mazie holandiešu bērni, paēduši, silti apģērbti un laimīgi.

Tikai pašā pilsētiņas nomalē, pussabrucis un pelēks, slejas kāds trūcīgs namiņš, kurā dzīvo mazā Grētele, viņas krietnais brālis Hanss, viņu vienmēr norūpējusies, darbos nogurusī mamma un slimais tēvs, kurš pēc nelaimes gadījuma uz dambja ir zaudējis atmiņu un neatceras to, kur noglabājis paprāvu naudas summu.

Tuvojas slidošanas sacensības, visiem bērniem ir slidas, izņemot Grēteli un Hansu. Bet, izrādās, dzīve bagātos bērnus nebūt nav padarījusi skopus un ļaunus, viņu sirdis nepieņem to, kas viņiem šķiet netaisns – cilvēku šķirošanu pēc viņu maka biezuma, un notiek brīnumi…

Izrāde vecākiem, kas vēlas saviem bērniem uzdāvināt ticību brīnumam un pārliecību, ka laba sirds ļauj pārvarēt visus šķēršļus par spīti tam, cik daudz naudas tev makā. Un, protams, bērniem.

MĀKSLINIECISKĀ GRUPA

  • REŽISORS - Edmunds Freibergs
  • GAISMU MĀKSLINIEKS - Igors Kapustins
  • PRODUCENTE - Ilona Matvejeva
  • DZIESMU TEKSTU AUTORS - Jānis Elsbergs
  • KOMPONISTS - Raimonds Pauls
  • SCENOGRĀFS - Mārtiņš Vilkārsis
  • KOSTĪMU MĀKSLINIECE - Anna Heinrihsone

Lai saņemtu atlaidi ir jāuzrāda derīga apliecība "Goda ģimene" kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Atlaide darbojas biļešu paradīzes kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.teatris.lv

20231116142006-66850.jpg