Interesantas vasaras nometnes bērniem

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

JUMP SPACE vasaras dienas nometne 

Nometne norisinās Rīgā, un tā piedāvā neaizmirstamu piedzīvojumu bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Piecas dienas piepildītas ar batutiem un jauniem trikiem, ekskursijām uz aizraujošiem objektiem, radošajām darbnīcām, boulingu, kartingiem, lāzertagu un citām īpaši aktīvām nodarbēm nodrošinās dinamisku un izklaidējošu programmu, kuru bērni nekad neaizmirsīs. 

Nometne norisināsies no 2024. gada 3. jūnija līdz 23. augustam, izņemot jūnija pēdējo nedēļu pēc Līgo svētkiem. Katra nometne ilgst piecas dienas, no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 8.00 līdz 18.30.  

Plašāk par nometni lasi šeit: https://ej.uz/yiuy 

ISR Vasaras Nometne 

ISR aicina bērnus uz neaizmirstamu piedzīvojumu vasaras nometnē, kas notiek angļu valodā. Nometne piedāvā vecumam atbilstošu izglītojošu un izklaidējošu programmu, ieskaitot spēles, ekskursijas, kultūras un sporta aktivitātes, mākslas un mūzikas nodarbības, kā arī brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā. Tā norisinās gleznainajā Kalnciema ielas pagalmā. 

Nometne notiks trīs periodos: no 25. līdz 28. jūnijam, no 1. līdz 5. jūlijam un no 8. līdz 12. jūlijam. Nometnes dienas ilgst no 8:30 līdz 16:30. Programma piedāvā dažādas aktivitātes, tostarp dekupāžas nodarbības, aizraujošas teātra darbnīcas, radošus dārzkopības projektus, ēdiena gatavošanas nodarbības, interaktīvas angļu valodas nodarbības, enerģiskas sporta aktivitātes un deju nodarbības. 

Plašāk par nometni lasi šeit: https://ej.uz/wm2x  

Vesels piedzīvojums Mellenēs  

Dienas nometne "Vesels piedzīvojums Mellenēs" bērniem vecumā no 6 līdz 13 gadiem notiks no 22. līdz 26. jūlijam Salaspils Mellenēs, no 9:00 līdz 17:00. Tiks nodrošināts autobuss maršrutā Ropaži-Ulbroka-Saurieši-Salaspils un transports no Ogres un Ikšķiles (iekļauts cenā). 

Nometne piedāvā dažādas aktivitātes, tostarp radošās meistarklases, emociju izpētes nodarbības, galda spēli par imunitāti, veselīga dzīvesveida nodarbības, pārgājienus un fotoorientēšanos. Ekskursijā uz Getliņu poligonu bērni uzzinās par atkritumu pārstrādi un vides aizsardzību. 

Plašāk par nometni lasi šeit: https://ej.uz/xed2  

Dienas nometne “Brīnumzeme” | Zinātnes atklājumi 

Atklāj zinātnes brīnumus un kļūsti par mazo zinātnieku! Bērni tiek aicināti pievienoties aizraujošā zinātnes pasaulē, kur katra diena ir jaunu atklājumu un eksperimentu pilna! Nometnē bērni taisīs lidojošu taureni, lies svecītes, gatavos varavīksnes papīru un veidos dinozauru olas. Viņi arī taisīs krāsainās smiltis, spēlēs taustes spēli un izpētīs, kā aug un attīstās taureņi. 

Bērni iepazīs zinātnes pasauli, noskaidros, kādi atklājumi ir mainījuši cilvēci, apskatīs zinātniskos eksperimentus un piedalīsies tajos. Viņi uzzinās par jaunākajiem atklājumiem un noskaidros, kā kļūt par zinātniekiem. Nometnes dalībnieki piedalīsies popielā, spēlēs pirkstiņleļļu teātri un atvērs brīnumčemodānu. Viņi dosies ārā, lai spēlētu spēles, spēlēsies ar burbuļiem un dosies ekskursijās. 

Pieejama atlaide apliecības “Goda ģimene īpašniekiem -12%. 

Plašāk par nometni lasi šeit: https://ej.uz/7zjf  

Detektīvu aģentūra 

Vai Jūsu bērnam patīk kvesti un noslēpumi? Detektīvu aģentūra piedāvā aizraujošu vasaras nometni, kur bērni dosies piedzīvojumos un risinās interesantus uzdevumus svaigā jūras gaisā. Nometne notiks no 30. jūnija līdz 6. jūlijam Engurē, Jūras ielā 62. 

Nometne tiks sadalīta divās grupās – mafija un detektīvi, kur katrai nodaļai būs savi žetoni, kas tiek atstāti noziegumu vietās. Bērni risinās viens otra kvestus un noziegumus, baudot sauli, jūru un svaigo gaisu. Programma ietver atrakciju parka apmeklējumu, piedalīšanos pilsētas svētkos, virtuālo realitāti, lāzertagu, ugunskuru ar desiņām un citus vasaras priekus. 

Plašāk par nometni lasi šeit: https://ej.uz/xn1o  

Džumandži 

Nometnes laikā bērni dosies pārgājienos, mācīsies par dabu un mežiem, un aktīvi pavadīs laiku pludmalē. Nometne ir piemērota bērniem, kuri ir gatavi izaicinājumiem kopā ar Indianu Džons un viņa biedriem. Ikdienas angļu valodas nodarbības nodrošinās sertificēti pasniedzēji. 

Nometnes programma ietver pārgājienus, izdzīvošanas mācības dabā, ugunskurus ar zupām un desiņām, vieslektoru lekcijas, piepūšamās atrakcijas, virtuālo realitāti, lāzertagu un aktīvās spēles svaigā gaisā. Nometne notiks no 7. līdz 13. jūlijam Engurē, Jūras ielā 62. 

Plašāk par nometni lasi šeit: https://ej.uz/8xvq  

Vasaras programmēšanas nometnes bērniem un jauniešiem 

Vasaras programmēšanas nometnes piedāvā izglītojošu un aizraujošu vasaras brīvlaika pavadīšanu, kur bērni un jaunieši no 7 līdz 13 gadu vecumam var apgūt programmēšanas pamatus, izstrādāt datorspēles, veidot mājaslapas un daudz ko citu. Papildus viņi apgūst digitālās drošības pamatus un pētīs savus digitālos ieradumus. 

Nometne nodrošina līdzsvarotu laika pavadīšanu, ar 60% aktivitātēm ārpus telpām, kas veicina sadarbību un fiziskās aktivitātes, un 40% laika veltītu programmēšanas mācībām un individuāliem projektiem. Dalībniekiem tiek piedāvāta personalizēta pieeja, pielāgojot uzdevumus viņu zināšanu līmenim. Bērni satiks profesionālus programmētājus, piedalīsies sporta dienā ar aizraujošām stafetēm un spēlēm, un nometnes noslēgumā viņiem būs iespēja piedalīties lāzertaga turnīrā. 

Plašāk par nometni lasi šeit: https://ej.uz/wyq6