Priecājamies iepazīstināt ar vienu no programmas “Latvijas Goda ģimenes apliecība” atbalstītājiem – ģimenes izklaides un atpūtas centru ADVENTICA

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Atbalstot Latvijas daudzbērnu ģimenes un ģimenes, kuru aprūpē ir bērni ar invaliditāti, Latvijā jau vairāk nekā 500 dažādu nozaru un jomu uzņēmumu pievienojušies Sabiedrības integrācijas fonda īstenotajai programmai “Latvijas Goda ģimenes apliecība” (Programma). Sniedzot iespējas atslogot šīm ģimenēm savu ikdienas budžetu, Programmas dalībnieki piedāvā nozīmīgas atlaides – no 15 līdz pat 100% apmērā – dažādām preču grupām un pakalpojumiem, tostarp atpūtas iespējām. Video iepazīstinām ar vienu no šādiem uzņēmumiem – izklaides uz atpūtas parku visai ģimenei “Adventica”.

Video plašāk par to, kāpēc “Adventica” izvēlējies iesaistīties Programmā, kādas atlaides tas sniedz ne tikai Latvijas, bet arī pārējo Baltijas valstu Goda ģimenēm, un vai uzņēmuma pārstāvji iesaka Programmai pievienoties pārējos uzņēmumus, kas to vēl nav paguvuši izdarīt.

VIDEO 

Stāstot par lēmumu pievienoties Programmas atbalstītāju lokam, “Adventica” vadītāja Anna Čunda skaidro: “Mums ir parks arī Lietuvā, kas ir atvērts nedaudz ilgāk nekā Latvijā, un tajā jau bijām sākuši atbalstīt līdzīgu programmu, piemērojot atlaides daudzbērnu ģimenēm. Tādēļ, kad tikām uzrunāti šeit, mums nebija ne mazāko šaubu par dalību Programmā. Vienlaikus, iestājamies par to, lai ģimenes ar bērniem varētu kvalitatīvi pavadītu laiku kopā, tādēļ visos mūsu atpūtas parkos priekšrocības var saņemt gan Latvijas, gan Lietuvas, gan Igaunijas Goda ģimeņu apliecību īpašnieki. Tādējādi šobrīd esam viens no retajiem uzņēmumiem, kas atbalsta šīs programmas ne tikai lokāli, bet gan Baltijas mērogā.”

Uzrādot “Goda ģimenes” apliecību vai līdzīgu programmu kartes, kas izsniegtas Lietuvā un Igaunijā,  “Adventica”  ieejas maksai piemēro līdz pat 40% atlaidi. Savukārt, ja ģimenes vēlas svinēt kādus svētkus, noīrējot atpūtas istabu, tad tai tiks piemērota atlaide 20 eiro apmērā.

Sniedzot atbildi uz jautājumu, vai iesaka iesaistīties Programmā arī citiem uzņēmumiem, A. Čunda skaidro: “Viennozīmīgi jāpiesakās, jo peļņa nav viss – jābūt arī ilgtspējai, jābūt klientiem, kas vēlas atgriezties. Klienti jāmotivē atgriezties pie jums un baudīt jūsu pakalpojumus. Ir milzīgs gandarījums redzēt, kā šīs ģimenes iet mājās ar smaidu, priecīgas un ar domu, ka atgriezīsies, jo ir ne tikai lieliski pavadījušas laiku, bet arī izjūt uzņēmuma nostāju, viņus atbalstot.”

Latvijā apritē šobrīd ir vairāk nekā 115 000 aktīvu “Goda ģimenes” apliecību – teju 51 000 izsniegtas pieaugušajiem, bet vairāk nekā 64 000 – bērniem. Uzņēmumi, kas vēlas pievienoties šīs Programmas atbalstītājiem, aicināti sazināties ar Sabiedrības integrācijas fondu, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 22811021.

Pirms saziņas vērts apdomāt, kādām precēm vai pakalpojumiem uzņēmums ir gatavs sniegt atlaidi, lai pēcāk kopā ar Sabiedrības integrācijas fonda ekspertiem rastu piemērotāko risinājumu, par ko tiks noslēgts sadarbības līgums. Līguma ietvaros cita starpā paredzētas arī uzņēmuma pakalpojumu vai preču reklāmas iespējas gan Goda ģimene mājaslapā un sociālajos tīklos, gan arī mobilajā lietotnē “3+ karte”. Plašāka informācija.

Programma “Latvijas Goda ģimenes apliecība” tiek īstenota kopš 2013. gada.

Video tapis sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu programmas “Latvijas Goda ģimenes apliecība” ietvaros.