Rudens brīvlaiks Lietuvā un Igaunijā ar apliecību “Goda ģimene”

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Rudens brīvlaiks ir laiks, kad daudzas ģimenes izvēlas doties mazākos un lielākos ceļojumos, lai atgūtu spēkus un smeltos enerģiju atlikušajam mācību gadam. Apliecība “Goda ģimene” sniedz priekšrocības ģimenes ceļojumos arī ārpus Latvijas. Baltijas valstis – Latvija, Lietuva un Igaunija, vienojušās par sadarbību Ģimeņu karšu ietvaros. 

Ja esat ieplānojuši doties uz Lietuvu vai Igauniju apskatiet apliecības “Goda ģimene” sniegtās priekšrocības no Baltijas valstu sadarbības partneriem.  

Informācija par apliecības priekšrocībām Latvijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā atrodama: https://katalogs.godagimene.lv/#list 

Atcerieties, ka apliecība sniedz dažādas priekšrocības gan Lietuvā, gan Igaunijā. Par tām var jautāt pakalpojuma sniedzējam, iegādājoties pakalpojumu 

Te tikai daži piedāvājumi, kurus var izmantot, ģimeniskām brīvdienām Lietuvā: 

CURIOCITY ir lielākais bērnu izglītojošais centrs Baltijas valstīs kvalitatīvai ģimenes atpūtai, kurā pārsteigums būs ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem! 

Lidot kosmosa kuģī, kļūt par ātrās palīdzības brigādes locekli, pārvarēt šķēršļu joslu pāri degošai vulkāna lavai, slīdēt pa varavīksni, glābt degošu ēku, risināt detektīva stila mīklas, veikt ierakstu audioierakstu studijā vai piedalīties kulinārijas studijā. Te ir telpas darbnīcām un dzimšanas dienām, amfiteātris lieliem pasākumiem un vēl daudz citu iespēju spēlēties, piedzīvot, mācīties un sajust! 

Ar apliecību “Goda ģimene” 20% atlaide apmeklējumam. 

Plašāk: https://ej.uz/1gwd 

ADVENTICA ir izklaižu un aktīvas atpūtas parks, kurā ģimenes var atrast sev piemērotākās aktivitātes. ADVENTICA piedāvā - ekstrēmu šķēršļu joslu “Nindzju trase”, lielāko piepūšamo spēļu laukumu Baltijas valstīs, 55 metrus garas kāpšanas trases ar 9 šķēršļu trasēm, mazuļu rotaļu zonu un daudz citu iespēju.  

Ar apliecību “Goda ģimene 15% atlaide 1 stundas biļetei, 25% atlaide 2 stundu biļetei, 40% atlaide dienas biļetei. 

Plašāk: https://ej.uz/w1i6 

Lietuvas Jūras muzejs aicina apmeklēt bagātinātas un modernizētas jūras faunas un kuģniecības vēstures ekspozīcijas, akvāriju, delfīnu izrādes, Baltijas jūras dzīvnieku rehabilitācijas centru.  

Ar apliecību “Goda ģimene” 20% atlaide biļetēm uz Jūras muzeja un akvārija izstādēm un delfīnu šoviem, kā arī 5% atlaide muzeja suvenīru veikalā un kioskā.  

Plašāk: https://ej.uz/9zjy 

Ņemot vērā, ka sadarbība Baltijas valstu starpā ir uzsākta salīdzinoši nesen, šobrīd apliecības “Goda ģimene” īpašniekiem  pieejami vairāki piedāvājumi Lietuvā. Turpinās aktīvs darbs, lai paplašinātu Latvijas ģimenēm piedāvātās iespējas, ceļojot pa Lietuvu, kā arī nedaudz vēlāk, sniedzot piedāvājumus arī Igaunijā. 

Ar visām Lietuvā pieejamajām atlaidēm var iepazīties šeit - https://ej.uz/rrja  

Igaunijā ar apliecību “Goda ģimene” ir izdevīgi atpūsties AHHAA zinātnes centrā. 

AHHAA ir zinātnes centrs, kura galvenais uzdevums ir iepazīstināt ar zinātni un iedrošināt to atklāt ar prieku. 

AHHAA tehnoloģiju zālē tevi sagaidīs brauciens ar riteni pa trosi pāri visai zālei, kustīgs tunelis un noslēpumaini eksponāti. Tāpat vari sevi nobildēt ar plīstošu balonu un uzbraukt Minhauzena tornī līdz pašiem griestiem. Papildu vari apskatīt, kāda izskatās virtuve, ja kopā ar elektroierīcēm tā ir pārgriezta uz pusēm vai izbraukt ar reibinošo astronautu treniņa ierīci. Tehnoloģijas zālē esošajās laboratorijās ik dienu notiek AHHAA darbnīcas. Zāles 2. stāva balkonā tevi sagaidīs Tartu Universitātes vēsturiskās medicīnas kolekcijas un 3. stāva balkonā matemātikas izstāde “Ahhaa, kubā!” 

Ar apliecību “ Goda ģimene” ģimenes biļetes cena 35 EUR.  

Plašāk: https://ej.uz/8b1c