Sveicināts - ZuZu Land veterinārajā centrā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Uzņēmuma ZuZu Land darbinieki saka, ka “mēs ik dienu pildām mūsu misiju, sasaucoties ar Ventspils garu – pilsētu, kas skaisti saskaņo mūsdienīgumu ar tradīcijām un dabu ar pilsētas dzīvi, tuvinot ģimenes ar burvīgu mājdzīvnieku kopīgu mīlestību. Mēs aicinām jebkuru kļūt par daļu no šī brīnišķīgā ceļojuma un atklāt prieku, ko mājdzīvnieks var ienest jūsu dzīvē.”

Uzņēmums ZuZu Land ir dibināts 2022. Gadā. Uzņēmums attīstās, lai kļūtu par vietu mājdzīvnieku mīļotājiem, kur pūkaino, spalvaino un zvīņaino draugu laime ir ZuZu Land galvenā prioritāte.

ZuZu Land uzskata, ka katram mājdzīvniekam ir sava personība un tas ir pelnījis mīlošas mājas!

ZuZu Land misija ir būt par uzticamu partneri un atbalstu Tava mājdzīvnieka labsajūtas un laimes sajūtas veicināšanā.

ZuZu Land spēj piedāvāt augstas kvalitātes produktus, nodrošinot mājdzīvnieka veselību, pilnvērtīgu uzturu gan Ventspilī gan visur citur Latvijā un pasaulē.

ZuZu Land klīnikā tiek sniegta labākā iespējamā aprūpe - profesionāli un ar rūpēm par dzīvnieku.

Ja esi apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes kartes”) vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks, saņem atlaidi 15% apmērā no pamata cenas visai precei, kas nopērkama veterinārajā klīnikā, izņemot, medikamentus un veterināros pakalpojumus.

  •  Atlaidi var saņemt, uzrādot derīgu Latvijas Goda ģimene apliecību vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes karti un personu apliecinošu dokumentu.
  • Atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.zuzu.land/lv

20240115150153-70453.jpg