TE-D zīmols ir stāsts par planētai draudzīgu domāšanas veidu un vienkārši brīnišķīgu garšu!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

TE-D zīmola koncepta būtība: mudināt patērētājus izvēlēties ekoloģiskas izejvielas un atbildīgu attieksmi pret vidi. 

TE-D zīmola produkts ir lieliska dāvana aktīva un veselīga dzīvesveida cienītājiem – tiem, kam rūp apkārtējā vide, veselība un kuri novērtē sava laika vērtību. Ikdienas straujais ritms nesaudzē nevienu, tāpēc TE-D piedāvā veidu, kā rast atelpas un harmonijas mirkli pat vissteidzīgākajās dienās. Produktā apvienotas izcilas garšu buķetes, unikāla formula un ilgtspējīgs koncepts.

TE-D enerģijas dzēriens ir radīts, izmantojot tikai sertificētas un 100% dabiskas izejvielas, bez mākslīgajiem garšu pastiprinātājiem un krāsvielām. Dzērienam ir augsta uzturvērtība un bagātīga garša. Produkta iepakojums veidots domājot par ilgtspēju – dzēriens pieejams atkārtoti lietojamā termokrūzē un komplekta saturs ir paredzēts, lai aizstātu visus ikdienas dzērienus 30 dienām (vienai personai).

TE-D enerģijas dzērienu komplekta sastāvā:

  • dubultā stikla termo krūze (420 ml) ar neoprēna apvalku;
  • 3 veidu īpašās enerģijas dzēriena uzlejamās tabletes (kopā 30 gab);
  • 90 dabīgā medus stienīši (10 g vienā stienīši– 1 paciņa paredzēta vienai dzēriena porcijai). 

Viss, kas nepieciešams, lai dzērienu pagatavotu, ir karsts ūdens!

Inovatīvs ir arī tā iegādāšanās veids – TE-D dzēriens ir nopērkams abonementa veidā, kā ikmēneša pakalpojums. Šāda pieeja sniedz iespēju kļūt par daļu no TE-D kopienas, atbalstot un popularizējot zaļo dzīvesveidu un dabiskus produktus pēc iespējas plašākā lokā.

 20230223124147-23426.jpg

Turklāt, rūpēties par planētu un vidi ir viena no TE-D kopienas pamatvērtībām. Mēs uzskatām, ka mums tā jāpadara zaļāka ar katru solīti. Domāt par nākamajām paaudzēm un visām dzīvajām būtnēm ir patiess mūsu pienākums. Ar katru mūsu komplektu tiek iestādīts viens koks.

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes”, LT vai EST ģimenes kartes īpašnieks, saņem 25% atlaidi  no pamata cenas visām TE-D precēm interneta veikalā www.te-d.com.

  • Lai saņemtu atlaidi jānosūta derīgas apliecības “Goda ģimene” (3+ Ģimenes karte), LT vai EST ģimenes kartes numurs uz e-pastu: [email protected].
  • Atlaides un akcijas nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

Sīkāka informācija mūsu mājas lapā: https://te-d.com/lv   

Instagram: https://www.instagram.com/TARA.ENERGY/

Facebook: https://www.facebook.com/Tara.Energy.Drink

Linked In: https://www.linkedin.com/company/te-d/

  

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.te-d.com

20230223122509-18174.jpg