www.durvjucentrs.lv - Baltijas valstu Goda ģimeņu atbalstītājs!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

„Durvju centrs” ir iekšdurvju, sienas paneļu, vinīla grīdu segumu, infrasarkano apsildes sistēmu mazumtirdzniecības veikals, kura vēsture aizsākās 2013. gadā, apvienojot pieredzi, kas uzkrāta kopš 1998. gada, strādājot Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

„Durvju centrs”  ir nozaru vadošo ražotāju KORFAD, VIVENTO, PORTMAN,  SANWERK, VRC BALTIC, ABLOY, HERMERS TT, ORNJE, KUCHINOX u.c. oficiālie pārstāvji.

Šo ražotāju reputācija un nozīmīgā tirgus daļa iegūta pateicoties stabilai kvalitātei un pastāvīgajām ražošanas inovācijām. Sazinieties ar mums un uzziniet, kā mēs varam palīdzēt jums īstenot jūsu projektu!

 „Durvju centrs” prioritāte ir izveidot ilgtermiņa sadarbību, kas balstīta uz godīgumu, uzticību un savstarpēju ieguvumu. Mēs strādājam, lai piegādātu klientiem kvalitatīvas preces un veicinātu to biznesa izaugsmi.

 Iespējams pasūtīt iekšdurvis un ārdurvis no vairākiem preču zīmju produkcijas katalogiem.

"Durvju centrs" piedāvā pilnībā nokomplektētas durvis ar teicamu dizainu jebkurai gaumei.

  • Adrese: Gunāra Astras iela 8, Rīgā

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks, saņem atlaidi:

  • 15% apmērā  no pamata cenas iekšdurvju rokturiem,
  • 10% apmērā  no pamata cenas iekšdurvīm,
  • 10% apmērā  no pamata cenas elektriskajām infrasarkanajām apsildāmajām grīdām.

Atlaidi var saņemt, uzrādot derīgu Latvijas Goda ģimene apliecību vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes karti un karti un personu apliecinošu dokumentu.

Atlaides neattiecās uz akcijas precēm!

Atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

 

Programmas dalībnieka tīmekļvietne:  www.durvjucentrs.lv   

20231031164056-26268.jpg