Priecājamies iepazīstināt ar vienu no Latvijas Goda ģimenēm – SALMIŅU ĢIMENI NO DOBELES

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Ikviena ģimene ir valsts pamats un lepnums. Tomēr nevar noliegt, ka ģimenēs, kurās aug bērniņš ar invaliditāti, ikdiena aizrit daudz intensīvāk. Labprāt iepazīstinām ar vienu šādu ģimeni - Salmiņu ģimeni no Dobeles.

Video plašāk par to, kā ir būt Latvijas Goda ģimenei. Kāda ir Salmiņu ģimenes ikdiena, vaļasprieki un kādas, viņuprāt, ir nozīmīgākās apliecības “Goda ģimene” (turpmāk - Apliecība) priekšrocības.

VIDEO

Salmiņu ģimene skaidro, ka, tā kā viņiem Apliecība ir samērā nesen, viņi aizvien atklāj jaunas priekšrocības, ko tā sniedz: “Kad aizbraucam uz kādām citām pilsētām, aplikācijā “3+ karte” ir iespēja apskatīt tuvumā esošās vietas, kur apliecība darbojas – vai tā ir kāda ēdnīca, kafejnīca vai citi apskates objekti. Tādējādi uzzinām arī daudz par citām jaunām vietām.” Tāpat ģimene norāda, ka priecātos, ja visi uzņēmumi, kuros Apliecību īpašniekiem ir priekšrocības, izvietotu par to informāciju, piemēram, uz ieejas durvīm.

Atgādinām, ka kopš 2021. gada Sabiedrības integrācijas fonda īstenotajai valsts veidotajai atbalsta programmai daudzbērnu ģimenēm pievienota jauna mērķa grupa – ģimenes, kuru aprūpē ir bērns/-i ar invaliditāti.

Tādējādi visas priekšrocības, ko programmas ietvaros sniedz apliecība “Goda ģimene” – iespēju saņemt nozīmīgas atlaides dažādiem valsts un privāto uzņēmēju pakalpojumiem, kā arī kvalitatīvai laika pavadīšana kopā -, tagad pienākas arī visiem šo ģimeņu locekļiem.

Plašāka informācija par programmu un tās priekšrocībām pieejama vietnē https://www.godagimene.lv/par-karti/.

Programma “Latvijas Goda ģimeņu apliecība” tiek īstenota kopš 2013. gada. Šobrīd programmā iesaistījušies jau vairāk kā 500 privātā sektora uzņēmumi, piedāvājot nozīmīgas atlaides apliecību “Goda ģimene” īpašniekiem. Tādējādi apliecību priekšrocības iespējams izmantot ļoti plaši visā Latvijas teritorijā.

Video tapis sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu programmas “Latvijas Goda ģimeņu apliecība” ietvaros.