“Bonami” - viens no lielākajiem Eiropas mēbeļu un mājas preču interneta veikaliem

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

“Bonami” ir viens no lielākajiem Eiropas mēbeļu un mājas preču interneta veikaliem, kas tagad pieejams arī Latvijā. Veikalā pieejamas vairāk nekā 25000 preču, ko piedāvā aptuveni 1200 zīmolu, no kuriem daudzi Latvijas tirgū pircējiem ir pieejami pirmo reizi.

“Bonami” mērķis:

  • palīdzēt cilvēkiem radīt skaistu vidi sev apkārt, piedāvājot visdažādākā stila interjera priekšmetus dažādās cenu kategorijās,
  • veidot iedvesmas rakstus par jaunākajām interjera tendencēm un padomiem mājas iekārtošanā.

"Bonami" interneta veikalā ikviens var ērti izvēlēties preces arī pēc interjera stila, atlasot tikai savam mājoklim piemērotas mēbeles un interjera priekšmetus. Ja priekšroku dodat, piemēram, boho stilam, tad "Bonami" mājaslapā jūs viegli varēsiet atlasīt preces un iedvesmas rakstus tieši par šo interjera dizaina stilu. Tas ir lielisks palīgs ikvienam, kas vēlas atjaunot sava mājokļa stilu vai kas meklē idejas sava jaunā mājokļa iekārtošanai.

Papildus dažādo zīmolu precēm, "Bonami" ir izveidojis arī divus savus zīmolus, kas ļauj iegādāties unikālas un gaumīgas preces par īpaši labām cenām:

  • "Bonami Essentials"
  • "Bonami Selection" piedāvā ļoti plašu preču klāstu, sākot no izturīgiem keramikas traukiem līdz krāsainām gultasveļām un elegantām dārza mēbelēm.

“Bonami” tika radīts 2013. gadā Čehijā kā tiešsaistes platforma, un šobrīd "Bonami" interneta veikali darbojas deviņās Eiropas valstīs.

Latvijas Goda ģimenes apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašnieki interneta veikalā www.bonami.lv var iepirkties ar 15 % atlaidi - visām pilnas cenas precēm (izņemot dāvanu kartes).

  • Atlaidi var iegūt, interneta veikalā: https://www.bonami.lv pirkumam iepirkumu grozā, pievienojot  atlaižu kodu 202GODAGIMENE15
  • Atlaides nesummējas ar citām sniegtajām atlaidēm.
  • Nepieciešamības gadījumā veikals patur tiesības sazināties ar pircējiem, lai noskaidrotu apliecības “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) numuru.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.bonami.lv

20221130163608-11626.jpg