“Lidl” veikalos īpašas atlaides Latvijas Goda ģimenēm!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lai atbalstītu visas Latvijas “Goda ģimenes” – daudzbērnu ģimenes un ģimenes, kurās aug bērni ar invaliditāti, kā arī mazinātu inflācijas ietekmi uz to budžetiem, Sabiedrības Integrācijas fonds uzsāk sadarbību ar “Lidl Latvija”. Turpmāk visi “Goda ģimenes” apliecības īpašnieki “Lidl” veikalos saņems 10% atlaidi bērnu apģērbiem, zīdaiņu pārtikai, kosmētikas un higiēnas produktiem, kā arī ik nedēļu īpašam augļu vai dārzeņu piedāvājumam.  

“Esam gandarīti, ka Latvijas “Goda ģimene” programmas dalībnieku pulks turpina paplašināties, sniedzot  arvien daudzveidīgāku piedāvājumu klāstu daudzbērnu ģimenēm un tām ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti. Pārtikas iegādei Latvijas ģimenes atvēl būtisku daļu no ienākumiem, līdz ar to atbalsts bērnu produktu, skolas preču, augļu un dārzeņu iegādei ir ļoti nepieciešams un gaidīts. Sabiedrības integrācijas fonda izsniegtā apliecība “Goda ģimene” ir lielisks piemērs, kā ar dažādu atlaižu un īpašo piedāvājumu palīdzību nodrošināt saiti starp ģimenēm, preču un pakalpojumu sniedzējiem, tādējādi rūpējoties par ģimenēm Latvijā,” uzsver Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.   

“Lidl Latvija” Korporatīvās komunikācijas departamenta vadītāja Dana Hasana atzīmē, ka visi lielo ģimeņu programmas “Goda ģimene” dalībnieki saņems īpašus piedāvājumus papildus jau esošajām “Lidl Plus” atlaidēm. “Mēs ļoti ceram, ka šis atlaižu piedāvājums tiks aktīvi izmantots, īpaši jau šajā laikā, kad tuvojas jaunais mācību gads, kas ģimenēm vienmēr prasa papildu izdevumus,” saka D. Hasana.   

Informācija par apliecības “Goda ģimene” īpašniekam pieejamajiem aktuālajiem piedāvājumiem būs pieejama “Lidl” mājaslapā, “Lidl” drukātajos bukletos, sociālajos medijos, kā arī uz to norādīs informatīvas zīmes veikalos un produktu elektroniskās cenu zīmes.  

Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrības valdes priekšsēdētāja Elīna Treija atzīmē: "Saskaņā ar Labklājības ministrijas izstrādāto mājsaimniecības relatīvo izdevumu aprēķiniem trīs bērnu ģimenei nepieciešamā pārtikas groza izmaksas 2023. gada vidū sasniedz jau 1060 EUR un tiem nevajadzētu veidot vairāk kā 25 % no kopējā ģimenes budžeta. Realitātē daudzbērnu ģimeņu ienākumi bieži vien ir mazāki, tādēļ iespēja iegādāties kvalitatīvu pārtiku pieejamā budžeta ietvaros ir ģimenes veselības jautājums. Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrība ļoti novērtē “Lidl” lēmumu, piedāvāt kuplajām ģimenēm draudzīgāku cenu politiku, kas palīdzēs lielām saimēm nodrošināt bērniem regulāras, attīstībai svarīgas un uzturvielām bagātas maltītes." 

Pie kases, uzrādot derīgu apliecību "Goda ģimene" (“3+ ģimenes karte) kopā ar personu apliecinošu dokumentu, saņemsi atlaidi:

  • 10 % apmērā ikvienai precei no “Lupilu” sortimenta,
  • 10 % apmērā ikvienai precei no “Cien” sortimenta,
  • “Lidl” veikalos būs arī īpašās atlaides “Dārzenis / auglis”, par to veikalu tīklos būs pieejama informācija ar īpašo norādi.

20230809163643-18522.jpg

Atceries, ikviens “Lidl” veikalos ir gaidīts!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.lidl.lv

20230809160855-61638.jpg