“O!Bistro” – tieši Tev un tieši laikā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

“O!Bistro” ir zīmols, kas saviem klientiem nodrošina kvalitatīvu pusdienu piedāvājumu, sniedzot cilvēkam nemainīgi augstu laika, kvalitātes un cenas garantiju.

“O!Bistro” cenšas strādāt ātri un ļoti precīzi. Izvēloties kvalitatīvus produktus, lai spētu piedāvāt maltīti par pieejamu cenu.

“O!Bistro” sauklis ir “Tieši Tev, tieši laikā!”, kas apzīmē kafejnīcas konceptu, kas balstīta uz katra cilvēka individuālām pusdienošanas vēlmēm un ātru apkalpošanu – klientiem vispiemērotākajā brīdī.

“O!Bistro” sortimentā tiek piedāvāta pamata ēdienkarte, nedēļas sastāvdaļa un dienas pusdienu piedāvājums “Veselīgais” un “Sātīgais”. Ēdienu piedāvājuma klāstā ir salāti, zupas, karstie zivju, gaļas un veģetārie ēdieni, kā arī dažāda veida piedevas un deserti.

“O!Bistro” ir pusdienu piegāde - Ja vēlies pusdienot sev tīkamā vietā – tas ir iespējams. Piesaki savas pusdienas un nogādāsim, kur nepieciešams! Šobrīd pakalpojums pieejams tikai O!Bistro Liepāja.

“O!Bistro”  tic, ka paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks!

O!Bistro kafejnīcas atrodas:

  • Liepājā, Brīvības iela 164 (K-Senukai telpās)

Darba laiks: P.-Pk. 10-17 un S.-Sv. slēgts

Pusdienu piegāde Liepājas pilsētas teritorijā pa tālr. 63431717

  • Saldū, Apvedceļš 5 (blakus DUS Neste)

Darba laiks: P.-Pk. 8-21 un S.-Sv. 10 - 21

20230906143912-99303.jpg

Informācija un ēdienkarte: www.obistro.lv

Sociālajos tīklos (IG un FB): @obistro.lv

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks, saņem:

  • atlaidi 15% apmērā no pamata cenas visai “O!Bistro” ēdienkartei un dzērienu kartei, izņemot pusdienu piedāvājumam un alkoholiskajiem dzērieniem,
  • lai saņemtu atlaidi jāuzrāda derīga apliecība “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes karte, kopā ar personu apliecinošu dokumentu,
  • atlaides un akcijas nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne:  www.obistro.lv

20230906143945-36599.jpg