Apgāda Zvaigzne ABC grāmatnīcās AKCIJA!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

No 18. augusta līdz septembra beigām Zvaigznes grāmatnīcās apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem grāmatai “Kurbads. Latvju varoņstāsts” 20% atlaide.

Akcija spēkā līdz  30. septembrim.

Kurbads. Latvju varoņstāsts. Latviešu tautas pasaka Guntara Godiņa apdarē ar digitālu papildsaturu.

  • Tautas pasaka par Kurbadu ir bijusi populāra visos laikos, tā ir tikusi gan izdota atsevišķi, gan iekļauta pasaku krājumos.
  • 2010. gadā latviešu folkmetāla grupa Skyforger izdeva albumu “Kurbads”, kurš saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kā gada labākais roka albums.
  • 2019. gadā Kurbads atdzima uz skatuves multimediālā metāloperā “Kurbads. Ķēves dēls”.

Šajā izdevumā pasaku pārstāstījis dzejnieks Guntars Godiņš. Viņa tekstu bagātīgi papildina krāšņas ilustrācijas, kuru autores ir mākslinieces Sindija Anča un Marika Eglīte.

Grāmatas beigās ievietoti apjomīgi folkloras pētnieku Janīnas Kursītes un Gunta Pakalna pēcvārdi, kuros var uzzināt daudz interesanta par pasaku, tajā iekļautajiem simboliem, mītiem un ar tiem saistītiem rituāliem.

  • Grāmatai “Kurbads. Latvju varoņstāsts” ir digitāls papildsaturs, kuram izmantota papildinātās realitātes (Augmented reality) tehnoloģija.
  • Tajā iekļautas latviešu folkmetāla grupas Skyforger albuma “Kurbads” dziesmas audiovizuālā izpildījumā un detalizēta informācija par Kurbada stāstu.
  • Lai piekļūtu šim tiešsaistes saturam, ir nepieciešama viedierīce ar interneta pieslēgumu un kameru, kā arī lietotne www.kurbadslv.lv, kas pieejama Google Play un App Store.

https://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/202691-kurbads_latvju_varonstasts_latviesu_tautas_pasaka_guntara_godina_apdare.html

Atgādinām, ka apgāda Zvaigzne ABC grāmatnīcās Goda ģimenes apliecības īpašniekiem pārējām grāmatām un kancelejas precēm ir 10% atlaide!

  •        Atlaide tiek piemērota uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”).
  •        Akcijas un atlaides nesummējas ar citām apgāda Zvaigzne ABC grāmatnīcās piemērotajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.zvaigzne.lv

20220818101632-20014.jpg