Atlaide kaķu čipēšanai!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Vai esi savu kaķi čipējis un reģistrējis vienotajā valsts reģistrā?

Suņiem čipēšana un reģistrācija Lauksaimniecības datu centra datu bāzē ir obligāta jau labu laiku un sevi pierādījusi. Arī atbildīgi kaķu saimnieki pēdējos gados arvien biežāk izvēlas čipēt kaķus, īpaši tos, kuri tiek laisti ārā ikdienā vai vesti vasaras brīvdienās uz vasarnīcu, kuru saimnieki bažījas, ka kaķis var izlekt pa atvērtu logu vai izmukt pa durvīm.

Aicinām veikt kaķa čipēšanu savlaicīgi, jo pazušanas gadījumā reģistrēts mikročips palīdz dzīvniekam  atgriezties mājās, tas liedz kādam citam jūsu kaķi piesavināties un uzdot par savu, kā arī mikročips kopā ar ES lolojumdzīvnieka pasi un derīgu dzīvnieka vakcināciju pret trakumsērgu noder ceļošanai.

Dzīvnieku aizsardzības likuma grozījumi paredz, ka no 1. jūlija kaķu saimniekiem būs jāreģistrē savi dzīvnieki.

Mikročipēšana un reģistrācija Lauksaimniecības datu centrā ir nedalāmi veterinārārsta pakalpojumi, un visi kaķi, kuriem veterinārārsts ievadīs čipu, 72 stundu laikā tiks reģistrēti Lauksaimniecības datu centra datu bāzē.

Reģistrācijas maksa visā Latvijā ir fiksēta, bet čipa ievadīšana un ES lolojumdzīvnieka pases izrakstīšana ir atkarīga no konkrētās veterinārās klīnikas cenrāža.

Lai motivētu reģistrēt kaķus savlaicīgi, veterinārā klīnika Veile ar Goda ģimenes apliecību piedāvā 20% atlaidi mikročipa ievadīšanai un ES lolojumdzīvnieka pases izrakstīšanai.

AKCIJA SPĒKĀ līdz 2024. gada beigām!

Vairāk informācijas: https://www.veile.lv/2024/03/24/elementor-1030/

Piesaki vizīti: https://www.veile.lv/vizites-pieteiksana/

20240325163738-48722.jpg