Atrakciju parks “Lidolande” un Annels bērnu izklaides centri atjauno piedāvājumu

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Annels bērnu izklaides centri (SIA Superparks) piedāvā 30% atlaidi Annels bērnu izklaides centra apmeklējumam.

Apkārt Pasaulei – i/c Sky&more, Duntes iela 19a, Rīga

Stilīgs bērnu izklaides centrs “Apkārt pasaulei”, kas ir piemērots bērniem vecumā no 1 līdz 10 gadiem. Interjers ir izveidots, balstoties uz pasaules ievērojamākajām vietām un objektiem. Izklaides centrā “Apkārt pasaulei” var redzēt tādus objektus kā Kolizejs, Bigbens, Eifeļa tornis, Heopsa piramīda u.c. Centrs ir aprīkots ar trīsstāvīgu rotaļu konstrukciju ar labirintiem un šķēršļiem lielajiem bērniem un mazāku konstrukciju mazākiem bērniem, 3 bumbu baseiniem, interaktīvo istabu, skatuvi, omulīgu māmiņu istabu un ballīšu apartamentiem, kuros atspoguļoti Parīzes skaistākie skati.

Zemūdens pasaka - t/c Domina Shopping, Ieriķu iela 3, Rīga

Bērnu izklaides centrs “Zemūdens pasaka”, kas ir iekārtots kā īsta zemūdens valstība. Rotaļu konstrukcijas augstums ir gluži kā lielākajam jūras koraļļu rifam – konstrukcija vietām slēpjas vēl virs griestu pārseguma. Bērnu izklaides centrā ir atdalīta rotaļu zona mazākajiem apmeklētājiem, 2 bumbu baseini, interaktīvā istaba ar vairāk kā 30 spēlēm, omulīga māmiņu istaba un ballīšu apartamenti kuģa kapteiņa kajītes stilā. Varonīgākajiem ir iespēja iziet mazo šausmu istabu, kas atveidota kā dziļākā un tumšākā okeāna dzelme.

Rotaļzeme – t/k Spice, Lielirbes 29, Rīga

Bērnu izklaides centrs “Rotaļzeme”, kas izveidots Viduslaiku bruņinieku stilā. 450 m2 plašajās telpās ir izvietota viena no lielākajām trīsstāvīgajām rotaļu konstrukcijām Latvijā un tajā izvietoti labirinti un šķēršļi, kas ir jautrs izaicinājums ikvienam bērnam. Piepūšamā atrakcija, klinšu siena un citas spēles un aktivitātes. Mazuļiem ir pieejama atsevišķi atdalīta rotaļu zona, ko apmeklējumam kopā ar vecākiem.

Tālrunis saziņai: 67292639, e-pasts: [email protected], www.annels.lv

20201021153157-84712.jpg

Atrakciju parks “Lidolande” (SIA Superparks) piedāvā 30% atlaidi no pilnās cenas dienas biļetei atrakciju apmeklējumam.

Atrakciju parks “Lidolande”, LIDO atpūtas centrs, Krasta ielā 76, Rīgā.

Tālrunis saziņai: 67292639, e-pasts: [email protected], mājas lapa: www.lidolande.lv.

Atrakciju parks LIDOLANDE strādā visu gadu, piedāvājot sezonai atbilstošas atrakcijas dažādām gaumēm un vecumiem.

20201021153241-86869.jpg

Annels bērnu izklaides centri, bērnu ballītes (SIA Superparks) piedāvā arī  10% atlaidi telpu nomai (2h) bērnu ballītēm Annels izklaides centros – t/c Domina Shopping un i/c Sky & More.

Annels jau vairāk kā 15 gadus piedāvā bērnu pieskatīšanas pakalpojumu un bērnu ballīšu telpas rotaļu un izklaides centros.

Zemūdens pasaka - t/c Domina Shopping, Ieriķu iela 3, Rīga

Izbaudi svētkus ar stilu! Svini bērnu ballītes izklaides centra “Zemūdens pasaka” ballīšu apartamentos, kas veidoti kuģa kapteiņa kajītes stilā. Esi savas ballītes kapteinis! Jubilāram dāvana no Annels .

Tikai jubilāram un viņa viesiem ir pieejami atsevišķie ballīšu apartamenti ar interaktīvo spēļu istabu. Visiem ballītes apmeklētājiem ir iespēja izmantot arī pārējās bērnu izklaides centra piedāvātās aktivitātes, bet jāņem vērā, ka tās ir pieejamas arī citiem apmeklētājiem.

Piedāvājam papildpakalpojumus:

Seju apgleznošana, animatori, hēlija baloni un vienreizlietojamie galda piederumi, trauki, galdauti.

Ir māmiņistaba mazuļu aprūpei.

Apkārt Pasaulei – i/c Sky&more, Duntes iela 19a

Izbaudi svētkus ar stilu! Izvēlies svinēt bērnu ballītes izklaides centrā “Apkārt pasaulei”, ballīšu apartamentos, kuros redzami Parīzes skaistākie skati. Apartamentiem ir 3 atsevišķas telpas – garderobe, foto zona un ēdamzona ar galdiem. Jubilāram dāvana no Annels .

Visiem ballītes apmeklētājiem ir iespēja izmantot arī pārējās bērnu izklaides centra piedāvātās aktivitātes, bet jāņem vērā, ka tās ir pieejamas arī citiem apmeklētājiem.

Piedāvājam papildpakalpojumus:

Seju apgleznošana, animatora izvēle, vienreizlietojamie galda piederumi, trauki, galdauti, hēlija baloni.

Ir māmiņistaba mazuļu aprūpei.

Tālrunis saziņai: 67292639, e-pasts: [email protected], http://annelsatrakcijas.lv/lv/rotalu-laukumi/b%C4%93rnu-ball%C4%ABtes