AUGUST bioloģiskā notekūdeņu attīrīšanas iekārta rūpējas gan par vidi, gan par ikviena maciņu!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

LZT Latviair viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem notekūdeņu attīrīšanas jomā .

LZT Latvia  piedāvā kanalizācijas risinājumus un pārstāv Latvijā UAB "August ir ko" iekārtas. 

Mūsdienās, kad videi draudzīgas tehnoloģijas kļūst arvien svarīgākas, AUGUST piedāvā bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, kas ir ne tikai efektīvas, bet arī ilgtspējīgas Jūsu mājokļa vajadzībām. Ar vairāk nekā 26 gadu pieredzi un pastāvīgu tehnoloģiju attīstību, AUGUST zīmols ir kļuvis par uzticamības un inovācijas sinonīmu notekūdeņu attīrīšanas jomā. 

AUGUST iekārtas lepojas ar vairāk nekā 25 prestižiem sertifikātiem, ieskaitot PIA, TUV un CE zīmes. Tas apliecina, ka mūsu iekārtas ne tikai izcili strādā, bet arī atbilst augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem.  

LZT Latvia ir  ļoti lepni piedāvāt saviem klientiem 10 gadu garantiju, kas liecina par uzņēmuma produktu kvalitāti un ilgtermiņa apņemšanos.  

  • Ar apliecību “Goda ģimene” vai “Šeimos kortelė”, vai “Perekaart” ģimenes karti, saņem atlaidi 100 EUR apmērā no AUGUST bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas pamata cenas. 

LZT Latvia piedāvā arī iekārtu montāžu. Uzņēmuma kanalizācijas speciālisti nodrošina bezmaksas konsultāciju un objekta apsekošanu, lai atrastu vispiemērotāko attīrīšanas risinājumu ikvienai mājsaimniecībai. Uzticot uzņēmumam iekārtas montāžu, klienta īpašumā funkcionāla kanalizācijas sistēma tiks uzstādīta tikai vienas dienas laikā.  

  •  Ar apliecību “Goda ģimene” vai “Šeimos kortelė”, vai “Perekaart” ģimenes karti, saņem atlaidi 10% apmērā no AUGUST bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas montāžas pamata cenas. 

Lai nodrošinātu iekārtu ilgtspējīgu darbību un uzticamību, regulāra tehniskā apkope ir būtiska. Piedāvājam apkopes pakalpojumus, kas atbilst gan ražotāja, gan pašvaldību prasībām. Apkopes laikā mūsu speciālists iztīrīs iekārtu, atpumpēs liekās dūņas, pārbaudīs un pielāgos iestatījumus, kā arī izsniegs oficiālu aktu par veiktajiem darbiem.  

  •  Ar apliecību “Goda ģimene” vai “Šeimos kortelė”, vai “Perekaart” ģimenes karti, piedāvājam atlaidi 15% apmērā no AUGUST bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas servisa pamata cenas. 

Uzzini vairāk par AUGUST notekūdeņu bioloģiskajām attīrīšanas iekārtām: https://www.lzt.lv/lv/biologiskas-attirisanas-iekartas/   

Lai pieteiktu bezmaksas konsultāciju ir nepieciešams: 

 Atceries, ka atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm un apliecība jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. 

 Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.lzt.lv 

20240415150243-52758.jpg