Biobank Hearts cilmes šūnu banka - nabassaites cilmes šūnu potenciāls jau šodien!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

BIOBANK HEARTS

Nabassaites cilmes šūnu banku alianse, kas piedāvā paņemt nabassaites asins un audu paraugus un uzglabāt nabassaites asins cilmes šūnas un audus pasaules akreditētākajās laboratorijās Apvienotajā Karalistē, Šveicē un Portugālē.

 Nabassaites asins un audu paraugu paņemšana ir vienkārša procedūra:

  • Tā noris tiklīdz bērniņš ir piedzimis.
  • Pēc paņemšanas, paraugi tiek nogādāti laboratorijā, kur tiem veic pārbaudi uz atbilstību.
  • Pozitīvas atbildes gadījumā, Jūsu mazuļa cilmes šūnas tiek sasaldētas un saglabātas.

Jau 2008.gadā tika aprēķināts, ka 1 no 200 cilvēkiem, nesasniedzot 70 gadu vecumu, izmantos cilmes šūnas ārstēšanās nolūkos, un vismaz 1 no 3 cilvēkiem gūs labumu no cilmes šūnām, veicot reģeneratīvo terapiju.

Saglabājot augstākā līmeņa kvalitāti, piedāvājam topošajiem vecākiem draudzīgāko cenu par nabassaites cilmes šūnu uzglabāšanu 25 gadu ilgam laika posmam.

Mūsu klientam ir jāmaksā tikai par paraugu, kas ir atzīts 100% lietderīgs tālākai izmantošanai un saglabāšanai. Slēdzot līgumu, pirmais maksājums ir EUR 350 no kopējās summas. Parauga paņemšanas, piegādes uz laboratoriju, apstrādes un uzglabāšanas izmaksas uz 25 gadiem tiek segtas kā vienreizējs maksājums tikai pēc tam, kad paraugs tiek pārbaudīts, testēts un atzīts par atbilstošu nākotnei. Papildus ikgadējās maksas nav.

Līguma ietvaros, pie nepieciešamības nabassaites cilmes šūnu paraugu nogādāt uz jebkuru vietu pasaulē, tas tiek veikts bez papildus maksas.

Slēdzot līgumu par nabassaites asins un audu cilmes šūnu saglabāšanu Portugālē, Garantētais fonds sedz mazuļa vai saderīga ģimene locekļa ārstēšanu ar cilmes šūnām līdz 20 000 euro vērtībā.

Plašāk informācija sazinoties:

  • tel. nr.: 28 64 64 74
  • www.biobank.lv
  • [email protected]
  • YouTube kanālā @Biobank hearts cilmes šūnu banka mēs piedāvājam grūtnieču veselības nozares speciālistu bezmaksas lekcijas.

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem īpaša atlaide:

  • 100% apmērā (100 EUR) Garantētā Fonda pakalpojumam, saglabājot “Nabassaites asins un audu cilmes šūnu paņemšana un saglabāšana uz 25 gadu ilgu laika periodu Portugāles laboratorijā”. Garantētais Fonds sedz mazuļa vai saderīga ģimenes locekļa ārstēšanu ar cilmes šūnām (līdz 20 000 euro apmērā);

Atlaidi var saņemt uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.biobank.lv

20220630134844-92761.jpg