BRANCHESS - apģērbu un aksesuāru zīmols VIŅAI&VIŅAM

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

BRANCHESS ir goda ģimenes uzņēmums -  tikai pašsaprotami, ka vēlamies cienīt un godāt arī citus šī titula īpašniekus, dāvājot tiem -15% atlaidi! BRANCHESS stāsts ir aizsācies jau pirms vairāk kā 20 gadiem.

BRANCHESS veikalos visā Latvijā atradīsi pērles skaistam koptēlam VIŅAI & VIŅAM.

BRANCHESS sortimentā mijas Itālijas siltums un Latvijā radīta sievišķība.

Liels apģērbu klāsts 34.-52. izmēram.

BRANCHESS - Latvijā iemīļots sieviešu un vīriešu apģērbu, un aksesuāru veikals, kas jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas vairākās Latvijas pilsētās.

BRANCHESS saviem klientiem plašā izvēlē piedāvā sieviešu svētku un ikdienas apģērbus, Latvijā dizainētas un ražotas kleitas, svārkus un blūzes par pieejamām cenām, kā arī dažādus aksesuārus.  Latvijā šūtās kleitas, svārki, blūzes, kā arī vīriešu tauriņi, tiek šūti no kvalitatīva un rūpīgi izvēlēta auduma, lai būtu ērti valkājami un viegli kopjami.

BRANCHESS īpaši rūpējas arī par vīriešu apģērbu piedāvājumu. Veikalos sev koptēlu var izveidot puiši, vīrieši un kungi. Eleganti un kvalitatīvi uzvalki, ļoti plaša kreklu un aksesuāru izvēle, virsjakas, kā arī dažāds ikdienas apģērbu piedāvājums.

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” īpašnieks  iepērkoties BRANCHESS veikalos un interneta veikalā www.BRANCHESS.com  saņem atlaidi:

  • 15% apmērā no pamata cenas visai precei.
  • Lai saņemtu atlaidi klātienes veikalos jāuzrāda derīga apliecība “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) un personu apliecinošs dokuments.
  • Iepērkoties  interneta veikalā www.BRANCHESS.com jāievada atlaižu kods: GODAGIMENE un komentāru sadaļā jāievada derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) numurs.
  • Atlaides nesummējas ar citām sniegtajām atlaidēm.
  • Atlaide netiek piemērota BRANCHESS dāvanu karšu iegādei.

BRANCHESS gaidīs Tevi ciemos Valmierā, Rīgā, Ventspilī, Alūksnē un Liepājā vai www.branchess.com!

Seko līdzi jaunumiem @branchess_com un nāc ciemos!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.BRANCHESS.com

20230118141702-98561.jpg